Edyta Górniak już w Polsce. Prosto z lotniska trafiła prosto do szpitala!

Edyta Górniak w szpitalu

Edyta Górniak w szpitalu

Edyta Górniak trafiła do szpitala

Edyta Górniak trafiła do szpitala prosto po powrocie do Polski. Gwiazda bierze obecnie udział w nagraniach do kolejnego sezonu hitowego show TVN, Agent – Gwiazdy 4. Wraz z innymi znanymi i lubianymi oraz Kingą Rusin, która niezmiennie sprawuje rolę gospodyni programu, Górniak wyleciała kilka tygodni temu na plan zdjęciowy. Nie zapomina jednak o swoich fanach i specjalnie dla nich przyleciała do Polski, by zagrać kolejny ze swoich koncertów akustycznych. Niestety, prosto po powrocie do kraju trafiła do szpitala. Co się stało?

Prawdopodobnie nie jest to nic poważnego. Nie jest tajemnicą, że Edyta miała na początku tego roku drobne problemy z kolanem, a zadania w Agencie są niezwykle wyczerpujące, wymagające i zwyczajnie… trudne. To może zmęczyć nawet najbardziej wysportowaną osobę, a Edycie nie sposób odmówić przecież kondycji i sportowej sylwetki. Możemy więc tylko wyobrazić sobie jak ogromne wyzwania są stawiane przed uczestnikami nowego sezonu.

Na swoim InstaStory Edyta pokazała niepokojące zdjęcie z wenflonem i kroplówką witaminową, wykonane tuż po zamkniętym koncercie na warszawskim Expo. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, koncert w Zabrzu odbędzie się dziś jednak zgodnie z planem. Sprzedały się na niego 2 tysiące biletów.

Edyta czuje się dobrze. Jest już w Zabrzu i nie może doczekać się spotkania z fanami – powiedział nam organizator koncertu

Nie ma w tym zresztą nic dziwnego – Edyta nie raz i nie da udowodniła swoim fanom, że jest w stanie zrobić dla nich wszystko. Gdy mieszkała w Los Angeles, najwięcej czasu spędzała w samolotach, by wrócić do swoich ukochanych wielbicieli, którzy niecierpliwie wyglądali każdego jej występu. Mało która gwiazda potrafi się tak poświęcić!

Miejmy nadzieję, że witaminy pomogą, a Edyta da na scenie czadu jak zwykle. 😉

Jest pierwsze zdjęcie Edyty Górniak z planu „Agenta”. Komentarz Mateusza Zalewskiego namiesza w mediach!

Ukochany Edyty Górniak żartuje z ich rozstania! Jego post to jawna walka z tabloidami!

Nerwowa reakcja ukochanego Edyty Górniak na doniesienia o rozstaniu. Do tej pory nie wdawał się w pyskówki z tabloidami


Edyta Górniak w szpitalu

Edyta Górniak w szpitalu

Edyta Górniak na planie

Edyta Górniak na planie "Agent - Gwiazdy 4"

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×