Szukaj

Tak zapamiętała Krzysztofa Krawczyka. Agata Załęcka wspomina znajomość z legendą estrady

Agata Załęcka wspomina Krzysztofa Krawczyka

Agata Załęcka wspomina Krzysztofa Krawczyka

Agata Załęcka poznała osobiście Krzysztofa Krawczyka. Jak go zapamiętała? Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post podzieliła się historią znajomości z legendą estrady.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całym krajem. Odeszła legenda estrady, autor wielu przebojów, które od lat cieszą się niesłabnącą popularność. 10 kwietnia odbyło się ostatnie pożegnanie wokalisty, w którym uczestniczył tłum fanów. Wielbiciele zgromadzili się przed świątynią w Łodzi, by oddać hołd swojemu idolowi.

Krawczyk przez lata obecności na scenie nawiązał mnóstwo przyjaźni. Dał się poznać wielu artystom, którzy po jego śmierci dzielą się wspomnieniami z nim związanymi. Jedną z gwiazd, która współpracowała z Krzysztofem, była Agata Załęcka.

Agata Załęcka wspomina Krzysztofa Krawczyka. Odeszła legenda

Rudowłosa aktorka znana z ról w Na sygnale czy w Plebanii opowiedziała Jastrząb Post, jak doszło do jej mariażu z piosenkarzem. Nie ukrywała ekscytacji, gdy po raz pierwszy uścisnęła jego dłoń. Wcześniej znała go tylko ze szkolnych dyskotek i programów telewizyjnych, w których często się pojawiał.

Bardzo dawno temu na scenie podczas naszej trasy z Kabaretem Moralnego Niepokoju mieliśmy koncert w Tarnowie i był pan Krzysztof. Była masa wspaniałych artystów i to był jeden raz kiedy pamiętam, że się poznaliśmy i miałam przyjemność zaśpiewania i zagrania wspólnie na scenie. To było piękne doświadczenie spotkać tak legendarne osoby, gdzie patrzyłam na nich jako dziecko, a potem się spotykaliśmy na scenie w jednej pracy.

Agata jest kolejną osobą, która potwierdza, jak wyjątkowa postać na zawsze opuściła szeregi show-biznesu:

Ciepły człowiek. Człowiek z klasą, spokojny. Prawdziwy. Miałam takie wrażenie, że pan Krzysztof był bardzo autentyczny.

Cała rozmowa poniżej.


Agata Załęcka na premierze sztuki A mi to rybka!

Agata Załęcka na premierze sztuki A mi to rybka!

Agata Załęcka – Kobieta Roku Glamour 2019

Agata Załęcka – Kobieta Roku Glamour 2019

Krzysztof Krawczyk i Nina Terentiew w 2008 roku na festiwalu Top Trendy

Krzysztof Krawczyk i Nina Terentiew w 2008 roku na festiwalu Top Trendy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×