Szukaj

Będzie rekord! Agata Duda na WOŚP 2019 oddała najbardziej pożądaną kreację roku!

Agata Duda WOŚP 2019

Co Agata Duda oddała na aukcje WOŚP 2019?

Agata Duda na WOŚP 2019 oddała jedną ze swoich najgłośniejszych kreacji z 2018 roku. Dołączyła do niej również zdjęcie z osobistą dedykacją. Kto zaprojektował sukienkę? Co na to projektantka – Ela Piorun? Mamy komentarz!

Już za 10 dni odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka już niemal od 30 lat niesie pomoc placówkom, które pomagają najbardziej potrzebującym. Fundują sprzęt niezbędny do ratowania życia, a to wszystko przy wielkim wsparciu nie tylko fanów, ale również gwiazd. Co roku na niesamowicie popularnych aukcjach WOŚP pojawiają się kolacje ze znanymi i lubianymi, prywatne spotkania, pamiątki z autografami, egzotyczne wyjazdy, sesje zdjęciowe – do wyboru do koloru. Również Agata Duda Andrzej Duda jako para prezydencka przekazują coś od siebie.

W tym roku Pierwsza Dama postanowiła przekazać na aukcję WOŚP 2019 jedną ze swoich najgłośniejszych kreacji z 2018 roku. Biała sukienka z pięknymi kwiatowymi motywami w komplecie z zieloną marynarką i paskiem trafiła na licytację, a jej cena wynosi obecnie niemal 1000 złotych! Jest szansa, że pobije rekord, bo kreacja jest nie tylko piękna, ale również bardzo uniwersalna i na każdej kobiecie będzie prezentowała się znakomicie. Do sukienki dołączono również słynne zdjęcie Agaty Dudy przechadzającej się boso po pałacu prezydenckim ze specjalną dedykacją.

A co sądzi projektantka kreacji, Ela Piorun, o takim wykorzystaniu swojego dzieła?

Jest mi bardzo miło, że Pani Prezydentowa postanowiła wystawić na aukcję akurat tę sukienkę.Wyglądała w niej nietuzinkowo a stylem nawiązywała do mojej kolekcji Niepodległa, Niech idzie w świat, i zachwyci nową właścicielkę! – skomentowała projektantka specjalnie dla Jastrząb Post

Nie jest to pierwszy raz, gdy Pierwsza Dama przekazuje coś na aukcję. W przeszłości oddała również komplet w kolorze fuksji zaprojektowany specjalnie dla niej – Duda pojawiła się w nim na spotkaniu z Melanią Trump. Dwa lata temu zdjęcie, na którym witała się z biskupami osiągnęło cenę 200 tysięcy złotych.

Uda się pobić ostatni rekord? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Co Rozenek oddała na WOŚP? Już bardziej cennych i osobistych rzeczy nie mogła przekazać!

Najsłynniejsza para polskiego show-biznesu rozstała się? Tabloid nie ma wątpliwości!

Agata Duda i Andrzej Duda gruchali jak dwa gołąbki na spotkaniu z żołnierzami! Dawno nie okazywali sobie tyle czułości publicznie!


Zdjęcie Agaty Dudy na aukcji WOŚP 2019

Zdjęcie Agaty Dudy na aukcji WOŚP 2019

Agata Duda oddała na WOŚP 2019 sukienkę od Eli Piorun

Agata Duda oddała na WOŚP 2019 sukienkę od Eli Piorun

Agata Duda oddała na WOŚP 2019 sukienkę od Eli Piorun

Agata Duda oddała na WOŚP 2019 sukienkę od Eli Piorun

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×