Szukaj

Adam Zdrójkowski wyjawił prawdę o kłótniach z Wiktorią Gąsiewską! “Jest naprawdę różnie” [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są jedną z najbardziej lubianych par na polskich salonach. Jak każda para, miewają jednak gorsze chwile. Jak radzą sobie z kryzysami? W rozmowie z Jastrząb Post partner aktorki opowiedział o kłótniach. Kto wyciąga rękę na zgodę?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to para jak z obrazka. Obydwoje dorastali na oczach widzów, a teraz możemy podziwiać ich w programie Dance, Dance, Dance, w którym walczą o pierwsze miejsce. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, nic więc dziwnego, że czasami zdarza im się pokłócić. Jak wyglądają kryzysowe momenty w ich związku?

Jest naprawdę różnie. Ale wydaje mi się, że u nas w momentach kłótni i kiedy ta kłótnia dobiega do końca to zaczynamy się śmiać z tego, co chwilę temu gadaliśmy. Wiadomo, że pod wpływem emocji człowiek mówi dużo różnych rzeczy, albo chwilę temu nawet nie potrafi złożyć poprawnie zdania, dlatego też często kłótnia kończyła się na tym, że ktoś z nas się zaplątał w tych słowach, sam się z tego zaczął śmiać i gdzieś tam szło na bok.

Postanowiliśmy zapytać Adama, kto częściej wyciąga rękę na zgodę- on czy jego dziewczyna?

Różnie. Zależy kto zaczął kłótnie. Ale wydaje mi się, że Wiktoria jest tą osobą. Ona w ogóle nie lubi się kłócić, ona jest bardzo cichą osobą, która woli ten problem rozwiązać, niż trwać w nim cały czas. Ja również często wyciągam dłoń i przepraszam, jak wiem, że popełniłem jakiś błąd.

A Wy jak kończycie swoje kłótnie?

Zobacz: Adam Zdrójkowski komentuje udział w “Ameryka Express”! Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie nadaje się do programu? [WIDEO]

Zobacz: Adam Zdrójkowski i Wiktorią Gąsiewska skaczą z kwiatka na kwiatek! Show TVP jeszcze się nie skończyło, a oni już dostali zaproszenie do nowego programu!

Zobacz: Gwiazdy w “Pytaniu na śniadanie”: Dorota Naruszewicz, Sławomir, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

 


Czy podoba Ci się Adam Zdrójkowski – Kuba z rodzinki.pl?

×