Adam Zdrójkowski komentuje udział w „Ameryka Express”! Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie nadaje się do programu? [WIDEO]

Adam Zdrójkowski i Wktoria Gąsiewska o Ameryka Express

Adam Zdrójkowski i Wktoria Gąsiewska o Ameryka Express

Adam Zdrójkowski nową gwiazdą Ameryka Express? Aktor skomentował doniesienia mediów. Chociaż zapewnił, że nie dostał żadnej propozycji od procentów show, to jednoczenie wyraził swoje zainteresowanie projektem. Zobacz, co jeszcze powiedział w rozmowie z naszą reporterką.

Kilka dni temu media obiegła informacja o udziale Adama Zdrójkowskiego w programie Ameryka Express. Młody aktor rzekomo dostał propozycję z TVN-u i nawet potwierdził z kim weźmie udział w show. Wbrew pozorom, do egzotycznych krajów nie chciałby zabierać swojej ukochanej Wiktorii Gąsiewskiej. Ile prawdy jest w tych informacjach?

W rozmowie z naszą reporterką Zdrójkowski zdementował plotki o swoim udziale w programie. Młody aktor twierdzi, że żadnej propozycji nie ma, chociaż nie ukrywa, że chętnie by ją przyjął:

Ja nie zaprzeczam, że chciałbym wziąć udział w takim programie, ale na razie żadnej propozycji jeszcze nie ma, więc ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat.

Przy okazji Adam zaznaczył, że jego dziewczyna nie do końca sprawdziłaby się w programie, który nagrywany jest w ekstremalnych warunkach:

Wiktoria jest osobą, dla której taka intensywna praca i rywalizacja byłaby ciężka. Bo jest bardzo cichą osobą, która nie wywyższa się, nie wychodzi przed szereg. Ale może by sobie poradziła, na razie takiej propozycji nie ma.

Wiktoria zasugerowała, że rozmawiała z Adamem na temat jego udziału w Ameryce Express. Wybór ojca jako towarzysza do tego typu formatu uznała za idealny:

Wydaje mi się, że wybór taty na pewno jest świetnym wyborem, bo na pewno przeżyje świetną przygodę. Jeżeli pojedzie, to będę na niego czekać. Dla mnie to by było bardzo dużo wyrzeczeń. Kolejny wyjazd na bardzo długi okres i troszeczkę za dużo się u mnie teraz dzieje, dlatego skupię się teraz na swojej pracy i będę czekać.

Jak myślicie, które z nich mówi prawdę?

Zobacz: Pytanie o ślub i zaskakująca odpowiedź. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski mają teraz ważniejszą sprawę na głowie [WIDEO]

Zobacz: Amory na Powązkach. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zafundowali internautom potężną dawkę miłości

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska hucznie świętowała 20. urodziny! Dekoracje boskie, ale największe wrażenie robi tort!


Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska witają Nowy Rok

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska witają Nowy Rok

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×