TYLKO U NAS. Adam Zdrójkowski znika z „The Voice”. Nie tylko on. „Różne koneksje mają dużo do rzeczy”

Adam Zdrójkowski odchodzi z The Voice

Adam Zdrójkowski odchodzi z The Voice

Adam Zdrójkowski oficjalnie potwierdził, że pożegnał się z The Voice of Poland. Nie tylko on zdecydował się opuścić obsadę popularnego muzycznego formatu. Tylko u nas szczegóły.

W The Voice of Poland gwiazdami są nie tylko jurorzy, prowadzący i uczestnicy. Nieodłączonym elementem show są również v-reporterzy, którzy komentują to, co dzieje się na scenie, za kulisami, przeprowadzają rozmowy z bohaterami i wręczają im zaproszenia na castingi. W tej roli znakomicie sprawdzał się Adam Zdrójkowski, którego przygoda z formatem właśnie dobiegła końca.

The Voice of Poland: Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał odeszli z show

Młody aktor przy okazji spotkania z reporterką Jastrząb Post przekazał wieści, które nie ucieszą jego fanów. Adam pożegnał się z pracą w The Voice of Poland. Obecnie skupia się na nowych wyzwaniach zawodowych, a jednym z nich jest udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W programie Polsatu ma szansę zaprezentować się z nowej, nieznanej dotąd strony wokalisty. Swoje odejście z TVP podsmował krótko:

Była to super przygoda, bardzo serdecznie pozdrawiam całą ekipę Rochstara i bardzo serdecznie dziękuję za te cztery lata wspólnej pracy. Było cudownie – powiedział nam, zapytany o to, czy zobaczymy go w „The Voice”.

To jednak nie wszystko. Z muzycznym programem pożegnał się również Maciej Musiał, który razem z Adamem stworzył świetny duet. Wielu widzów to z myślą o nich wybierało popularne show.

Niestety, mój brat i przyjaciel serialowy – Maciek Musiał, też zrezygnował z prowadzenia obecnej edycji, tak więc gdzieś tam za ciosem razem stwierdziliśmy, że ten duet był fajny i może żeby zostało tak, żeby ludzie pamiętali nas z tego duetu. Różne inne koneksje też mają dużo do rzeczy, ale zostawię to na kiedy indziej.

Będzie wam brakować Adama i Maćka? I pytanie – kto ich zastąpi w nowym sezonie? Macie jakieś typy?


Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×