Szukaj

Co na to Tomasz Karolak? Adam Zdrójkowski dosadnie podsumował jego nową dziewczynę i związek! [WIDEO]

Adam Zdrójkowski Tomasz Karolak

Adam Zdrójkowski zdradza sekrety nowego związku Tomasza Karolaka

Po rozstaniu z Violą Kołakowską król polskiej komedii, Tomasz Karolak, długo nie potrafił znaleźć nowej miłości. W ciągu ostatnich paru miesięcy łączono go z różnymi kobietami, ale ostatecznie żadne media nie miały racji, a aktor zagrał wszystkim na nosie. Swoją nową ukochaną, Magdalenę Dziun, przyprowadził na premier filmu 7 Uczuć i z miejsca stał się bardziej atrakcyjnym tematem niż sam film. Nic zresztą dziwnego, bo jego dziewczyna wygląda jak modelka Victoria’s Secret i nie szczędziła mu czułości na ściance.

Wiadomo już kim jest ślicznotka u boku Tomasza Karolaka! Na Instagramie rozgrzewa zmysły do czerwoności

W rozmowie z Jastrząb Post Adam Zdrójkowski, który na co dzień pracuje z Karolakiem na planie rodzinki.pl wyjawił, że o nowym związku serialowego ojca wiedział od dłuższego czasu. Wielki debiut pary na czerwonym dywanie nie zrobił więc na nim wrażenia:

Wiedziałem troszeczkę wcześniej, że się spotykają. Ale też niedużo. Nie jestem osobą, które plotkują. Ale bardzo się cieszę, przemiła osoba. Pan Tomek jest wniebowzięty.

Tomasz Karolak jest szczęśliwy w nowym związku?

Radość Karolaka z powodu nowej miłości cieszy jego serialowego syna, który bez wahania wyraził nadzieję, że ten związek przerodzi się w coś więcej. Jak sam przyznał, odniósł silne wrażenie, że para myśli o sobie w poważny sposób:

Ja dowiedziałem się o tym jakiś czas temu, ale na pewno nie dawno, dawno. To chyba coś poważnego, mam nadzieje przynajmniej. Bardzo fajna para.

Trzymacie kciuki za nową wybrankę Tomka?

Nowa partnerka Tomasza Karolaka wydała płytę! Nagrywała z największymi gwiazdami!

Tomasz Karolak pokazał swoją nową partnerkę! Jest przepiękna, wygląda jak modelka „Playboya”! [WIDEO]

Tomasz Karolak podjął drastyczną decyzję dotyczącą życia intymnego. Jest pewny, że to dobry pomysł?


Lubisz role Tomasza Karolaka?

×