Adam Małysz ma koronawirusa. Dominika Tajner: „Nie jest to dla niego najłatwiejsze” [Wideo]

Dominika Tajner o Adamie Małyszu

Dominika Tajner o Adamie Małyszu

Adam Małysz niedawno przekazał fanom, że został zakażony koronawirusem. W sieci pojawiły się niewiarygodne komentarze kierowane w stronę sportowca, trudno uwierzyć w to, co wypisują internauci. Jak  Dominika Tajner skomentowała falę hejtu, z którą się spotkał?

Dominika Tajner zdradziła reporterce Jastrząb Post, co sądzi na temat fali hejtu, która wylała się na Adama Małysza po tym, jak przyznał się, że ma koronawirusa. Internauci spekulowali nawet, że sportowiec udaje, bo zbyt radośnie poinformował o zakażeniu.

Dominka Tajner: Co sądzi o hejcie na Adama Małysza?

Na pytanie, czy dobrze zrobił, że przyznał się do choroby, odpowiada bardzo stanowczo:

Zdecydowanie dobrze, bo to jest osoba, która miała kontakt z wieloma ludźmi. Nawet jeżeli udałoby mu się  przypomnieć prawie wszystkich, to może kogoś pominął. Zdecydowanie dobrze, że to powiedział, bo jest szansa, że jak ktoś miał z nim kontakt, a Adam tego nie pamiętał, to się po prostu zgłosi na badania. Także dlaczego o tym miałby nie powiedzieć?

Na sportowca wylała się w sieci fala niewyobrażalnego hejtu, po tym, jak poinformował o chorobie. Jak to skomentowała Tajner?

Ja tego nie rozumiem, ale w takim społeczeństwie żyjemy, że zawsze znajdą się ci, którzy będą wkładać szpilkę, doszukiwać się drugiego dna albo robić negatywną atmosferę wokół tematu. Na pewno to nie jest dla niego najłatwiejsze, ani dla zawodników więc dajmy spokój, trzymajmy kciuki, aby wszyscy wrócili do zdrowia.

Dominika apeluje też, abyśmy wszyscy przestrzegali zasad bezpieczeństwa:

Środowisko narciarskie to silni faceci, więc nie sądzę, aby jakkolwiek miało to na nich wpłynąć. Trzeba się badać, jak widać czy się jest Adamem Małyszem, czy się jest Janem Kowalskim to koronawirus zaatakuje. Jak ma zaatakować to zaatakuje niezależnie kim jesteś, więc też jest to lekcja, że powinniśmy chyba bardziej uważać, trzeba zachować bezpieczeństwo. A nawet jak się je zachowuje, to jednak to jest wirus.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Adam Małysz ma koronawirusa

Adam Małysz ma koronawirusa

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×