Szukaj

TVP wyjęła asa z rękawa, a Marta Manowska ujawnia szczegóły. Tyle jeszcze nie zdradziła nikomu [WIDEO]

Marta Manowska, 8 wspaniałych

Marta Manowska, 8 wspaniałych

8 wspaniałych: Marta Manowska o nowym programie TVP. Kto w nim wystąpi? Na czym polega? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zdradziła sporo ciekawych informacji.

Marta Manowska wyrosła na główną gwiazdę TVP. Jest prowadzącą wszystkich hitowych programów – Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości, The Voice Senior, a niebawem także 8 wspaniałych. O czym jest nowy format z udziałem dojrzałych mężczyzn?

8 wspaniałych – Marta Manowska o nowym programie TVP

W rozmowie z naszą reporterką Marta opowiedziała co nieco na temat nowości, która pojawi się w ramówce TVP już w marcu 2020. Z jej opowieści jasno wynika, że stacja szykuje kolejny hit:

To będzie program „8 wspaniałych”. Dedykowany dla mężczyzn, jeśli chodzi o program i uczestnictwo w nim, ale myślę, że dedykowany dla wszystkich. Trochę będziemy szukać tożsamości, trochę będziemy szukać czym ta męskość tak naprawdę jest. Mówi się o tym, że mężczyzna powinien przekręcić gniazdko, rozpalić ogień, a z drugiej strony powinien być czuły, delikatny, uczuciowy. Tak naprawdę też o tym, jak te wszystkie role się poustawiały między nami, bo kobiety stały się silne, bardziej harde, wychowują dzieci, pracują zawodowo. Pytanie, jaki to ma wpływ na mężczyzn. Będzie dużo survivalu, dużo męskich emocji i myślę, że takiego wejścia w głąb siebie.

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska – półfinał The Voice Senior

8 wspaniałych może okazać się dużą lekcją nie tylko dla uczestników, ale też dla widzów:

To będzie program rozrywkowy, ale i poważny. W którym będziemy dużo w swoich środkach odnajdywać. To będę relacje z ojcami, z rodziną. Myślę, że dużo będzie można dla siebie wyciągnąć, bo takie przyszły czasy, że trzeba się nad tym trochę zastanowić. I nad kobiecością i nad męskością tak naprawdę.

Marta bardzo dobrze odnajduje się w formatach, których bohaterami są głównie seniorzy. Z czego to wynika?

Ja się dobrze odnajduję z ludźmi, którzy są szczerzy, mówią wprost. Nie ukrywają, są sobą. Myślę, że to łączy wszystkie te programy, które przyszło mi prowadzić, co też dla mnie jest wielką radością życiową. Cieszę się bardzo, na to, co mnie czeka.

Cała rozmowa poniżej.


Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska - półfinał The Voice Senior

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×