75-letni Karol Strasburger jeszcze zatańczy na weselu córki. Te aktywności pomogą mu spełnić marzenie! Niejeden młodzian może brać przykład

Karol Strasburger

Karol Strasburger

Karol Strasburger chce zatańczyć na weselu córki. W tym celu bardzo dba o siebie. Zdradził, co robi, by zachować dobrą kondycję. 

Karol Strasburger to legenda polskiego kina. Aktor w lipcu skończył 75 lat. W ciągu kilku dekad kariery scenicznej zagrał w produkcjach, takich jak: Agent nr 1, Polskie drogi, Noce i dnie, Wielki Szu, Zabij mnie, glino, Karino, Jeszcze słychać śpiew. I rżenie koni, Kameleon. Młodsi widzowie kojarzą go przede wszystkim jako prowadzącego Familiady.

Idol widzów w 2019 roku poślubił Małgorzatę, z którą doczekał się córki, Laury. Dziewczynka przyszła na świat przed trzema laty. W jednym z wywiadów Karol zasugerował, że chciałby zatańczyć jej weselu. Reporterka Jastrząb Post zapytała go więc o to, jak w wieku 75 lat dba o siebie i swoje zdrowie.

Karol Strasburger zdradził, jak dba o zdrowie

Nasz rozmówca od lat dba o to, aby nie niszczyć sobie zdrowia. Ruch, sport i aktywność towarzyszyły mu przez całe życie. Chodzi na siłownię, gra w tenisa i raz na jakiś czas jeździ na narty. Odmawia sobie też nadmiaru słodkości.

Moją zasadą w życiu, ale nie od dziś i z myślą o dziecku, to było to, aby sobie tego zdrowia nie niszczyć. To jest podstawa. A potem chodzi o to, aby o to zdrowie dbać. Dla mnie głównie jest to ruch, sport i aktywność, która towarzyszyła mi w życiu przez cały czas. Wiadomo, że w okresie świąt człowiek lubi zjeść coś słodkiego, ale jak mam dobre ciastko, to wole je przedzielić na pół i nie zjeść całego. Ale nie katuje się specjalnie. Chodzę na siłownię, gram w tenisa, teraz wybieram się na narty.

Czy młodsza żona go motywuje?

Młodsza żona motywuje. Chociaż szczerze mówiąc do ruchu i sportu to ja ją bardziej motywuje, niż ona mnie. Moja Małgosia nie była osobą, która coś wyczynowo uprawiała, więc wciągam ją w narciarstwo, w tenisa. Jak w rodzinie jedna osoba uprawia daną dyscyplinę, to potem wszyscy się zarażają, widzę to po mojej córce. Więc te tradycje ruchu i sportu, które ktoś wprowadza, zarażają resztę towarzystwa. Ja nie należę do ludzi, którzy chcą udawać, że jestem młodszy niż jestem.

Co ważne, aktor nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest, ponieważ naturalność jest dla niego najważniejszą cechą.

Nie robię z siebie nikogo innego niż jestem. Dla mnie naturalność jest najważniejsza. Oszukiwanie i udawanie kogoś tylko po to, aby druga osoba uznała, że może ten jej partner jest młodszy niż jest, to nie mój styl. Ale moim stylem jest to, że trzeba być sprawnym w ruchach, w chodzeniu, nie można mieć problemów z wejściem po schodach, zawiązaniem butów itd. a to się wiążę z utrzymaniem całej kondycji, więc niewątpliwie motywacja jest. Ale bardziej może nawet dziecka.

Jesteście fanami Karola?


Karol Strasburger obchodzi rocznicę ślubu

Karol Strasburger obchodzi rocznicę ślubu

Karol Strasburger - premiera sztuki

Karol Strasburger - premiera sztuki "Prezent urodzinowy"

Karol Strasburger - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Karol Strasburger - Gwiazdy dzieciom - Barwy jesieni

Komentarze

 • GośćAga pisze:

  Doczeka pan patrząc na styl życia a opiekować się trzeba nawzajem po to jest małżeństwo poco tyle złośliwości powodzenia całej fajnej rodzince

 • Gość pisze:

  Ile trzeba mieć nienawiści do innych żeby takie komentarze pisać!

 • Fu pisze:

  Dziadeczek udaje gieroja, ale najgorsze przed Małgorzatą.
  Bo niedługo będzie się musiała opiekować dzieckiem i starcem.
  A zatańczyć to on może ale różańcem w ręce.

 • Gość pisze:

  Życzę panu Karolowi żeby doczekał wesela córki. Kowalewski też chciał ale się nie udało.

 • Jurny pisze:

  Co ten starzec majaczy.
  Córka wyjdzie z pampersów a dziadzia wejdzie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×