Pierwsze problemy pojawiły się w ich życiu, kiedy Paweł podniósł rękę na ukochaną. Odszedł wtedy z programu, a Ewelina zaraz za nim. Nie chciała słuchać rad koleżanek. Wybaczyła mu tak straszne upokorzenie. Potem wszystko między nimi się ułożyło i wyglądali na szczęśliwych. Jednak ich ostatnie wpisy na profilach społecznościowych wzbudziły podejrzenia o końcu związku wśród fanów. U Pawła pojawiło się zdjęcie z nową dziewczyną, na którym całują się. Nie pozostawia to złudzeń, że dla niego to już koniec. Ewelina kilka dni wcześniej dodała jednoznaczny wpis pod zdjęciem na Instagramie.
Ciekawe, co zrobił tym razem? Czy to już ostateczny koniec ich bajkowej miłości?