NewsyEwelina Lisowska przefarbowała się na jasny blond. Efekt? Piorunujący. Tak dobrze jeszcze nie wyglądała

Ewelina Lisowska przefarbowała się na jasny blond. Efekt? Piorunujący. Tak dobrze jeszcze nie wyglądała

Ewelina Lisowska w nowej fryzurze
Ewelina Lisowska w nowej fryzurze
Adam Streb

23.07.2020 18:00, aktual.: 23.07.2020 21:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewelina Lisowska występuje na scenie od 2007 roku, ale dopiero udział w show TVN X-Factor 2012 dał jej szeroką rozpoznawalność. Wokalistka dotarła do półfinału drugiej edycji programu. I poszła za ciosem.

Jeszcze tego samego roku wydała debiutancką mini-płytę, zatytułowaną po prostu Ewelina Lisowska, którą promował przebój Nieodporny rozum. Drugi singiel artystki – W stronę Słońca, w mgnieniu oka stał się wielkim hitem i ugruntował jej pozycję na polskim rynku muzycznym. W przeciągu tygodnia utwór został odtworzony ponad 2 razy na YouTubie. W ciągu ośmiu lat liczba odsłon przekroczyła 40 mln.

Jako dziecko trułam rodzicom: chcę chodzić do szkoły muzycznej. Oczywiście na początku, jak niemal każda dziewczynka, chciałam być piosenkarką, a więc szkolić się w wokalu… Występowałam przecież na niejednym festynie, na niejednym szkolnym konkursie i bardzo mi się spodobało śpiewanie do mikrofonu oraz zbieranie braw – mówiła w wywiadzie na nto.pl

Ewelina ma na koncie już 4 płyty i wiele przebojów. Jednak o ile życie zawodowe daje jej spełnienie, o tyle w życiu prywatnym nie ma tyle szczęścia. Ostatnio media donosiły, że po dwóch latach związku piosenkarka rozstała się z partnerem – rajdowcem Aleksandrem Ilczukiem. Wcześniej nie wyszły jej związki z klawiszowcem zespołu Afromental – Bartoszem Śniadeckim i wokalistką, zwycięzcą The Voice of PolandDamianem Ukeje.

Ewelina już od dawna była zmęczona związkiem z Ilczukiem. Zabrakło pomiędzy nimi zrozumienia i namiętności. Z miesiąca na miesiąc mieli coraz mniej wspólnych pasji oraz tematów do rozmów. Relacja została zakończona definitywnie – mówił informator w rozmowie z serwisem Pomponik.

Podobno teraz Lisowska stawia przede wszystkim na rozwój swojej kariery. Czyżby ta zmiana, która zaczęła się od radykalnej metamorfozy, miała się przełożyć także na jej twórczość? Poczekamy, zobaczymy...

Ewelina zaprezentowała na Instagramie siebie jako blondynkę. Drastycznie rozjaśniła włosy, podcięła końcówki i… voilà komplementom nie ma końca.

Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał... Zostałam blondynką – napisała pod zdjęciem.

Fani zachwycają się nowym wyglądem swojej ulubienicy. Nam również przypadł do gustu. Zaryzykujemy nawet, że Lisowska wygląda jeszcze lepiej niż dotychczas. Warto przy okazji podkreślić, że blond to jej naturalny kolor włosów.

Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska
Ewelina Lisowska na wakacjach
Ewelina Lisowska na wakacjach
Ewelina Lisowska - studniówka siostry
Ewelina Lisowska - studniówka siostry
Ewelina Lisowska w nowej fryzurze
Ewelina Lisowska w nowej fryzurze
Ewelina Lisowska w X-Factorze
Ewelina Lisowska w X-Factorze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także