NewsyEwa Szabatin: Widziałam jak Doda leży na podłodze i...

Ewa Szabatin: Widziałam jak Doda leży na podłodze i...

Ewa Szabatin: Widziałam jak Doda leży na podłodze i...
Karolina Grabińska

01.07.2014 11:43, aktual.: 01.07.2014 12:13

Projektantka zdradza szczegóły ich niedawnej współpracy.

Ewa Szabatin została ostatnio poproszona przez Dodę o zaprojektowanie jej nowego kostiumu na trasę koncertową. Wywiązała się ze swojego zadania perfekcyjnie, bo o kreacji mówiło się długo przed i po jej powstaniu.

Projektantka zdradziła szczegóły współpracy z piosenkarką. Okazało się, że była też świadkiem ataku bólu kręgosłupa artystki.

"Kiedy była u mnie, to widziałam, że była bardzo poturbowana, jeśli chodzi o jej kręgosłup. Położyła się u mnie w atelier na podłodze i zobaczyłam, jak duży jest to problem. Zrobiło mi się przykro, że rzeczywiście dziewczyna ledwo żyje. Zamawiała przy mnie pielęgniarkę, która dała jej zastrzyk, bo za dwa dni miała koncert, na którym występowała w mojej kreacji. Nie znałam jej z od tej strony. To duży problem, jeśli chodzi o jej zdrowie, więc życzę jej wszystkiego dobrego. Nasze spotkania i przymiarki przebiegały bardzo miło. Trwały dosyć krótko, bo Dorota zawsze gdzieś biegła i miała dużo spraw. Jest bardzo zajętą osobą. Natomiast nie było żadnych problemów przy tworzeniu tej sukienki, zaufała mi" - powiedziała w wywiadzie dla Newserii Lifestyle.

Piosenkarka od kilku lat walczy z urazem kręgosłupa. Wiedzieliście, że to aż tak poważne schorzenie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także