NewsyEwa Skibińska szokuje na Instagramie. Dodała zdjęcie z „kibelka”. 58-latka pozuje w obcisłym body i długich kozakach

Ewa Skibińska szokuje na Instagramie. Dodała zdjęcie z „kibelka”. 58‑latka pozuje w obcisłym body i długich kozakach

Ewa Skibińska
Ewa Skibińska
11.11.2021 05:00

Ewa Skibińska, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, urodziła się w 1963 roku, więc ma już 58 lat. Ukończyła Wydział Aktorski we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Od 1985 roku jest aktywna w swoim zawodzie. Po raz pierwszy wystąpiła na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w sztuce Historia Witolda Gombrowicza. Kunszt aktorski zaprezentowała też w produkcjach, takich jak m.in.:  PornoTato,Matka Teresa od kotów, Tydzień z życia mężczyzny, Paradoks, Oszukane, W głębi lasu, Ekstradycja 3Na dobre i na złePierwsza miłośćŚwiat według Kiepskich, Plebania, Ślepnąc od świateł i Prawo Agaty.

Skibińskiej udało się tym samym zawojować scenę filmową i przekonać do siebie miliony widzów z całego kraju. Sama nawet o tym nie marzyła. Jak kiedyś powiedziała:

Nie marzyłam, by zostać aktorką filmową i zawojować świat, kroczyć po czerwonych dywanach, w pięknych sukniach. Na początku myślałam, by jako aktorka skryć się za maską i parawanem, dlatego też zdecydowałam się na wydział lalkarski w rodzinnym Wrocławiu. Te studia jednak szybko mnie rozczarowały, więc za namową Igora Przegrodzkiego postanowiłam zdawać na wydział aktorski.

Jej priorytety wcale się nie zmieniły w istotny sposób. Nawet i po latach nie chce ona sławy, docenienia i blasków fleszy.

Dzisiaj nagrody i splendor nie są moim celem. Zdecydowanie bardziej, jest nim zamknięcie się w jakimś laboratorium sztuki i prowadzenie dyskursu z samą sobą. Dowiadywanie się czegoś o świecie i sobie poprzez pracę. Przeżywanie przygody i pielęgnowanie w sobie istoty otwartej, normalnej, czasami dziecka. Nie chciałabym stracić kontaktu z młodszymi reżyserami, stać się od nich mądrzejsza, a raczej od nich dowiadywać się czegoś nowego i tym nowym nasiąkać. Nie chciałabym stać się wszechwiedzącą gwiazdą. Mogę być zabłąkanym dzieckiem na placu zabaw. A na koniec fajną, dziwaczną staruszką –  wyznała podczas jednego z wywiadów.

Trudno jednak zejść ze świecznika osobie, która, mimo upływu wieku, dalej jest powszechnie szanowana przez widzów i, co ważne, dalej cieszy się sylwetką nastolatki.

Jakiś czas temu pokazała światu swoje kształty, gdy opublikowała na Instagramie zdjęcia wykonane podczas profesjonalnej sesji. Możecie je zobaczyć poniżej.

Jak widać, Skibińska cały czas cieszy się perfekcyjną sylwetką. I nie daje o tym zapomnieć... Znów pokazała się swoim fanom z bardzo kobiecej strony.

Ewa Skibińska w seksownym body. Jak wygląda?

Ewa Skibińska udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie, na którym stoi przy wyjściu ze swojej toalety. Jest ubrana w czarne, obcisłe i skąpe body. Do tego założyła czarne kozaki za kolano. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej, jak i w naszej galerii.

Co ciekawe, artystka napisała w opisie zdjęcia, że wykonano je w... "kibelku". Cóż, niewątpliwie tak było, choć musimy przyznać, że nawet uśmiechnęliśmy się, gdy to przeczytaliśmy.

Wygląd Skibińskiej zrobił wrażenie. Oto przykładowe komentarze dodane przez jej zachwyconych fanów:

 • Backstage pliss.
 • Piękna!
 • Piękna Diablica.
 • Brawo za dystans do samej siebie i otaczającego świata.
 • Seksownie.

Podobnych komentarzy zamieszczono dziesiątki. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda doczekała się największej liczby fanów na krótko przed 60. urodzinami! Jak oceniacie jej wygląd? My jesteśmy zachwyceni!

 • Ewa Skibińska
 • Ewa Skibińska
 • Ewa Skibińska
 • Ewa Skibińska. Zdjęcie z Instagrama
 • Ewa Skibińska w bikini
 • Ewa Skibińska nago
 • Ewa Skibińska
[1/7] Ewa Skibińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także