NewsyEwa Skibińska pochwaliła się córką. Helena zapozowała topless i bez grama makijażu. To wykapana mama!

Ewa Skibińska pochwaliła się córką. Helena zapozowała topless i bez grama makijażu. To wykapana mama!

Ewa Skibińska pokazała córkę
Ewa Skibińska pokazała córkę
10.06.2023 10:00, aktualizacja: 10.06.2023 12:03

Ewa Skibińska jest absolwentką wrocławskiego oddziału Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Podczas pobierania nauki na uczelni zaangażowała się w pracę w teatrze, a następnie debiutowała na wielkim ekranie i w telewizji.

60-latka wciąż zachwyca urodą, a nawet nie stroni od publikowania odważnych kadrów.

Dla mnie uroda jest rzeczą nieskończoną. Bez względu na siatkę zmarszczek, która będzie coraz gęstsza, myślę sobie, że fajnie je polubić. Jako młoda dziewczyna zawsze zazdrościłam starszym koleżankom dojrzałych rysów. Moją największą fascynacją w szkole aktorskiej była Iga Mayr z Wrocławia, znakomita aktorka, która swoim przepalonym głosem grała wspaniałe role i rozbierała się bez względu na wiek. Starzeję się, ale będę mogła tym grać – objaśniła Vogue.

Prywatnie Ewa jest mamą Heleny Mieszkowskiej – córki Krzysztofa (krytyka teatralnego i posła KO). Młoda kobieta jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim i organizatorką prestiżowych imprez/wydarzeń artystycznych.

Miałam straszny luz, bo moja mama jest niesamowitą luzaczką. Mogłam na przykład oglądać „Pulp Fiction”, a wszyscy z mojej szkoły mieli zakaz od rodziców. Chodziłam sobie po podwórku, gdzie chciałam, bo mama miała zaufanie. W wieku przedszkolnym dziwiłam się na przykład, że ja mogę być na dworze, a wszystkie inne dzieciaki muszą o 14.00 iść spać – córka aktorki wspominała czasy dzieciństwa w wywiadzie dla Wroclaw.pl.

Ewa Skibińska pokazała córkę

W weekend w relacji Ewy na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. 60-latka zapozowała do niego u boku córki. Młoda piękność jest na nim topless, a zakrywa się tylko dłońmi. Jako że kadr zrobiono podczas wspólnego opalania, to nie ma ona też na sobie ani grama makijażu.

Dzięki temu widać, że to zjawiskowa piękność, bardzo podobna do mamy. Foto znajdziecie w galerii.

Ewa Skibińska pokazała córkę
Ewa Skibińska pokazała córkę
Ewa Skibińska w bikini
Ewa Skibińska w bikini
Ewa Skibińska fot. AKPA
Ewa Skibińska fot. AKPA
Ewa Skibińska (fot. AKPA)
Ewa Skibińska (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także