NewsyEwa Minge wyprowadzi się z Polski? Znalazła swoje miejsce. "Chcę zamieszkać na stałe"

Ewa Minge wyprowadzi się z Polski? Znalazła swoje miejsce. "Chcę zamieszkać na stałe"

Ewa Minge
Ewa Minge
24.11.2023 09:30

Ewa Minge to jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody i celebrytek. Choć w Polsce jest znana i szanowana, największą karierę zrobiła za granicą. Swoje kolekcje prezentowała w światowych stolicach mody, z Mediolanem, Rzymem i Paryżem na czele. Niestety, możliwe, że niedługo Ewa na dobre wyprowadzi się z ojczyzny. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, gdzie chciałaby zamieszkać.

Ewa Minge wyprowadza się z Polski? Zdradziła, gdzie planuje zamieszkać

Ewa Minge to bez wątpienia kobieta światowa, która miała okazję odwiedzić wiele pięknych miast na całym globie. Jeden rejon jednak skradł jej serce. Do tego stopnia, że rozważa wyprowadzkę z Polski i zamieszkanie tam na stałe.

Nie ukrywam, że sprawdzam od dłuższego czasu, w którym rejonie Sycylii chcę zamieszkać na stałe. Włochy zawsze były moim drugim domem. Tu zaczęła się moja prawdziwa kariera międzynarodowa. Schody hiszpańskie w Rzymie, cykl pokazów Alta Moda Alta Roma, to mój kosmiczny start i dozgonna miłość do tego kraju. Pomieszkiwałam w Rzymie, w Mediolanie, na Sardynii, ale Sycylia jest moim emocjonalnym domem — opowiadała.

Ewa właśnie po raz kolejny odwiedziła Sycylię. W poście zdradziła, jak podróżuje. Okazuje się, że znana projektantka nie lubi przepłacać za bilety lotnicze.

Ewa Minge o podróży na Sycylię. Gwiazda unika lotów pierwszą klasą?

Ewa Minge na swoim profilu na Instagramie chwali się, że zwiedza z przyjaciółką Sycylię. W jednym z postów poinformowała, że panie nie stawiają na luksusowe podróże i najczęściej wybierają najtańsze bilety.

Tanio latamy, okazyjnie kupujemy. Nic mnie tak nie bawi jak wrzucane relacje na social media z lotów pierwszą klasą. Business class to już średni lot, a my z moją Blondynką latamy tanio, choć czasem musimy drogo, bo jak lot trwa naście godzin, a człowiek leci do pracy, to fajnie mieć świeży umysł. Bywa bogato i bywa skromnie w moim życiu. Doświadczyłam i doświadczam luksusów z najwyższej półki, ale żeby tak od razu wbijać je ludziom w oczy... - wyjaśniła.

Ewa podkreśliła, że w ludziach docenia klasę i inteligencję, a nie to, w jakich luksusach żyją czy jakimi jeżdżą samochodami.

Fot. Damian Klamka/East News, Krakow, 29.10.2022. 25. Miedzynarodowe Targi Ksi??ki. 
N/z: Ewa Minge
Fot. Damian Klamka/East News, Krakow, 29.10.2022. 25. Miedzynarodowe Targi Ksi??ki. N/z: Ewa Minge
Ewa Minge (AKPA)
Ewa Minge (AKPA)
Ewa Minge prezentuje formę nad morzem
Ewa Minge prezentuje formę nad morzem
Fot. Jakub Strzelczyk/East News, Gdynia, 01.10.2022. Wieczor autorski Ewa Minge na temat ksiazki "Gra w ludzi".
Fot. Jakub Strzelczyk/East News, Gdynia, 01.10.2022. Wieczor autorski Ewa Minge na temat ksiazki "Gra w ludzi".
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także