Gwiazda zdecydowała, że wspólnie z narzeczonym Maciejem Kurowskim polecą do Tajlandii, w której panują 40-stopniowe upały. Decyzję o kierunku wyprawy podjęli z dnia na dzień. Spakowali walizki i po kilkunastu godzinach byli już w raju.
Miss Polski podzieliła się z nami gorącymi zdjęciami z egzotycznej Azji. Na każdym z nich wygląda pięknie. Nasze ulubione to te w stroju kąpielowym. Co za sylwetka!