NewsyEwa Krawczyk zastraszała Krzysztofa Krawczyka juniora? Miała wynająć mężczyznę

Ewa Krawczyk zastraszała Krzysztofa Krawczyka juniora? Miała wynająć mężczyznę

Ewa Krawczyk zastraszała Krzysztofa Krawczyka juniora? Miała wynająć mężczyznę
23.12.2023 07:57

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka rozpoczęła się batalia o spadek po jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Syn artysty, Krzysztof junior, podważa testament, który oddał majątek w ręce żony gwiazdora, Ewy Krawczyk. Zdaniem Mariana Lichtmana, wieloletniego przyjaciela zmarłego, wdowa miała posunąć się do zastraszania.

Ewa Krawczyk wynajęła osobę, która miała zastraszyć Krzysztofa Krawczyka juniora?

W rozmowie z RadiemZET Marian Lichtman, który nie ukrywa, że w konflikcie stoi po stronie Krawczyka juniora, opowiedział o sytuacji sprzed lat. Syn piosenkarza miał zadzwonić do niego i poinformować, że otrzymał telefon z pogróżkami. Uważa, że mężczyzna, który zadzwonił do Krzysztofa, został wynajęty przez wdowę po artyście.

To znaczy tak. Ten młody do mnie zadzwonił, że ktoś dzwonił do niego i wyzwał go od brzydkich rzeczy. LGTB, ty chamie, jak będziesz na Ewę coś mówił, Krawczyk, to ja cię tu urządzę. On był straszony — opowiadał muzyk.

Lichtman wspomina, że zdecydował się pomóc Krawczykowi juniorowi i zastawić zasadzkę na grożącego mu mężczyznę.

No to ja wziąłem z moją żoną, że: „To weź nagrywaj tego człowieka (…)I go nagraj i umów się z nim, żeby cię przyszedł zbić" (...) Pamiętam, że poszliśmy z moją żoną i nikt tam nie przychodził. Odsłuchałem kto to,  a to kierowca to mówił. Potem nawet przyznał, że go straszył — czytamy.

Lichtman co prawda nie ma dowodów na to, że telefon z pogróżkami ma coś wspólnego z Ewą Krawczyk. Jednak jego zdaniem powiązanie z wdową po piosenkarzu jest logiczne.

Ewa Krawczyk stoi za pogróżkami wobec Krzysztofa Krawczyka juniora?

Marian Lichtman nie ukrywa, że jego zdaniem to Ewa Krawczyk odpowiada za pogróżki skierowane do Krawczyka juniora.

Podejrzewam, że to Ewa napuściła. No nie mogło się stać, żeby ktoś obcy napuścił. Ona nie sympatyzowała z jego synem. Dziwię się, bo jak kochała swojego męża, to powinna też szanować jego syna. To można pięknie pogodzić — ocenił.

Muzyk ma zamiar nadal wspierać Krzysztofa, który jego zdaniem został niesprawiedliwie potraktowany.

Dla mnie jest źle traktowany, dlatego że tę sprawę można było zakończyć dawno, ale oni myślą o pieniądzach (...) Ja dostałem baty od nich i dostaję. Ale tak szczerze mówiąc to nie tak, że ja im nie odpuszczę. Czekam, aż sprawiedliwości będzie zadość — podsumował.

Ewa Krawczyk do tej pory nie odniosła się do słów Mariana Lichtmana.

Ewa Krawczyk wylądowała w szpitalu?!
Ewa Krawczyk wylądowała w szpitalu?!
Krzysztof Krawczyk Junior fot. AKPA
Krzysztof Krawczyk Junior fot. AKPA
Marian Lichtman i Krzysztof Junior
Marian Lichtman i Krzysztof Junior
Marian Lichtman | fot. AKPA
Marian Lichtman | fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także