NewsyEwa Kasprzyk zaszalała w górach. Zrobiła to przy wszystkich!

Ewa Kasprzyk zaszalała w górach. Zrobiła to przy wszystkich!

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk

07.12.2023 17:47, aktual.: 07.12.2023 18:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Kasprzyk to aktorka znana z wielu popularnych produkcji, jak Kogel mogel, czy Przyjaciółki. Aktorka ruszyła w góry, by oddać się zimowemu szaleństwu. Nie skończyło się na sporcie.

Kim jest partner Ewy Kasprzyk?

Aktorka w przeszłości była w związku małżeńskim z Jerzym Bernatowiczem. Spędzili razem 36 lat, ale ich uczucie nie przetrwało. Para rozwiodła się w 2019 roku. Obecnie Ewa Kasprzyk od wielu lat jest z młodszym od siebie o 8 lat Michałem Kozerskim. Jak ona sama odbiera tę różnicę wieku?

Myślę, że jeśli w grę wchodzi uczucie, chemia i coś, co jest między ludźmi, to nie ma znaczenia - powiedziała wprost w rozmowie WojewódzkiKędzierski.

Ewa Kasprzyk szaleje w górach. Nie przeszkadzały jej tłumy na stoku

Aktorka pojechała w polskie góry, by pojeździć na nartach. Zaszalała i dołączyła do muzyka Juliana Brodzkiego, który przygrywał na saksofonie do włoskiej muzyki. Kasprzyk weszła na stół i zaczęła tańczyć, a zszokowani turyści pospiesznie wyciągnęli telefony, żeby nagrać występ artystki. Aktorka znana jest z pogodnego usposobienia i swojej niepowtarzalnej charyzmy, a jej tańce spotkały się z pozytywnym odbiorem zebranych na miejscu osób.

Uroczyste otwarcie sezonu zimowego… saksofon to piękny instrument zwłaszcza w górach a Julian Brodzki to ścisła światowa czołówka - napisała pod filmem udostępnionym na Instagramie.

Jesteście fanami tej aktorki?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także