NewsyTo koniec. Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwodzą się po 22 latach. W oficjalnym oświadczeniu odsłaniają kulisy rozstania

To koniec. Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwodzą się po 22 latach. W oficjalnym oświadczeniu odsłaniają kulisy rozstania

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Sebastian
08.12.2021 12:20, aktualizacja: 08.12.2021 15:59

Ewa Gawryluk w 1991 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera Łodzi. Jest aktorką z długoletnim stażem. Swoje pierwsze kroki stawiała na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. Zadebiutowała rolą w filmie Wiatraki z Ranley. Jej talent został doceniony przez profesjonalistów, co wpłynęło na kolejne propozycje. Gwiazda zagrała w takich produkcjach jak: Kawalerskie życie na obczyźnie, Maszyna zmian. Nowe przygody czy Podatek od miłości.

Mimo wielu obowiązków zawodowych udało jej się ułożyć życie prywatne. Na drodze Ewy pojawił się Waldemar Błaszczyk, który skradł jej serce. Para w 1999 roku wzięła ślub. Wkrótce później na świat przyszła ich córka Marysia. Małżonkowie, pomimo zajętości, umiejętnie dzielili się wychowywaniem dziecka i obowiązkami domowymi.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk wzięli rozwód

Dwa lata temu Ewa i Waldemar obchodzili 20. rocznicę sformalizowania związku, o czym aktorka poinformowała na swoim Instagramie. W komentarzu dołączonym do ślubnego zdjęcia napisała:

Tak było równo 20 lat temu. Jakoś szybko to zleciało. Życzenia złożę osobiście Waldemarowi.

Para nie zdradzała zbyt wiele szczegółów z domowego zacisza. Prowadzili zwykłe życie, którym nie chwalili się wszem i wobec. Zdawać by się więc mogło, że ich uczucie kwitnie. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że w małżeństwie Waldemara i Ewy pojawił się kryzys. Sytuacja najwyraźniej nie była już do odratowania, ponieważ po 22-latach postanowili wziąć rozwód.

O tym fakcie, poinformowali w specjalnym oświadczeniu, które opublikowali w mediach:

Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów – zdradzili w Dzień Dobry TVN.

Rozstanie z klasą.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - wiosenna ramówka Polsatu 2017
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - wiosenna ramówka Polsatu 2017
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Wielki Test TVP Wiedzy o Podatkach (fot. ONS)
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, Wielki Test TVP Wiedzy o Podatkach (fot. ONS)
Ewa Gawryluk z córką - Maria Błaszczyk
Ewa Gawryluk z córką - Maria Błaszczyk
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - Hula Kula
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - Hula Kula
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także