ExclusiveEwa Farna wyeliminowała z diety DWA produkty. Dzięki temu zachwyca czystą cerą i zdrowym lookiem! [WIDEO]

Ewa Farna wyeliminowała z diety DWA produkty. Dzięki temu zachwyca czystą cerą i zdrowym lookiem! [WIDEO]

Ewa Farna
Ewa Farna

13.10.2023 21:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Farna pochodzi z polskiej rodziny z czeskiego Zaolzia. Dzięki temu idealnie mówi zarówno po polsku, jak i czesku. Nie mogła nie wykorzystać tego w karierze wokalnej. Tworzy hity przeznaczone dla odbiorców z dwóch państw, co świetnie jej idzie.

Ponadto 29-latka zachwyca zdrową, czystą cerą. Jak dba o siebie i w jaki sposób się odżywia? Wokalistka opowiedziała o tym w nowym wywiadzie dla Jastrząb Post.

Co Ewa Farna wyeliminowała z diety?

Nasza rozmówczyni ma jakieś rytuały? Tak, a większość z nich jest związana z życiem rodzinnym. Poza tym Ewa stara się wypić codziennie rano szklankę wody z cytryną.

Rytuały mam. Dzieci dały mi dużo, bo jest to rytuał, że o którejkolwiek kładziemy się spać, to one wstają rano i trzeba wstać i to jest fajne, że ta rodzina daje jakiś rytm. Natomiast mam takie swoje małe rytuały, np. przygotowuje się do swoich koncertów na jesień, jeden mam w Czechach, a drugi w Polsce i wiem, że chciałaby na nich tańczyć, to chodzę na lekcję, dzięki którym przygotuje się do tego, aby dać radę i zatańczyć. Albo codziennie rano staram się wypić szklankę ciepłej wody z cytryną. To są takie małe rytuały i to jest fajne – powiedziała.

Czego unika w swojej diecie? Niemal zupełnie wyeliminowała z niej dwa produkty: cukier i alkohol.

Unikam cukru. Alkoholu też, nie piję często. Lubię dobre wino, ale bardzo rzadko pije. Miałam taki okres, że albo byłam w ciąży, albo karmiłam piersią i nie piłam wcale i jakoś mi tego nie brakowało. Więc to prawda, że alkohol i cukier tak staram się wyeliminować –podsumowała.

Teraz już wiemy, dzięki czemu Ewa zachwyca świetną cerą.

Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna. Top of the Top Sopot Festival 2022
Ewa Farna. Top of the Top Sopot Festival 2022
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także