Jakie emocje towarzyszyły jej na świeżo po otrzymaniu tytułu?
Mam duży dystans, bo myślę, że to jest ważne. Ważny jest uśmiech, dowcip. (...) Ja nie śledzę historii Kobiety Glamour natomiast nie wiem, czy mieli kiedyś większą kobietę roku. Więc to jest trochę fajne, że jestem trochę inna w czymś. Po prostu będę największą kobietą roku, a może najmłodszą?
- tak skomentowała swoją wygraną Farna w rozmowie z naszą reporterką.
Zachęcamy do obejrzenia pełnego wywiadu. Pozytywnie się zaskoczycie.