NewsyEwa Drzyzga komentuje porównanie do "ubogiej krewnej" Agnieszki Woźniak-Starak. Co mówi o swoich stylizacjach?

Ewa Drzyzga komentuje porównanie do "ubogiej krewnej" Agnieszki Woźniak-Starak. Co mówi o swoich stylizacjach?

Ewa Drzyzga
Ewa Drzyzga
Krystyna Miśkiewicz
28.08.2021 10:40, aktualizacja: 28.08.2021 17:09

Ewa Drzyzga jest jedną z najbardziej doświadczonych dziennikarek w TVN. W 2000 roku pojawiła się na antenie stacji ze swoim talk-show Rozmowy w toku. Przez kolejne 16 lat program cieszył się ogromną popularnością. Gospodyni tego formatu doczekała się nagrody Wiktora w kategorii Osobowość telewizyjna, trzech Telekamer i Złotej Telekamery, co tylko potwierdza, jak wielką sympatią darzą ją telewidzowie. Dziennikarka na przestrzeni lat prowadziła kolejne programy, dzięki którym potwierdzała swój profesjonalizm.

Ewa w zeszłym roku dołączyła do obsady programu Dzień Dobry TVN. Tam stworzyła wspaniały duet z Agnieszką Woźniak-Starak. Para prowadzących złożona z dwóch kobiet świetnie odnalazła się na ekranie i podbiła serca widzów. Ewa w jednym z wywiadów przyznała, że chociaż wcześniej nie znały się z Agnieszką, to dogadują się niemal bez słów.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga o stylizacjach w DDTVN i porównaniach do Agnieszki Woźniak-Starak

We wrześniu minie rok od kiedy Agnieszka i Ewa dołączyły do porannego programu i zadebiutowały razem na antenie. Każde ich wystąpienie w śniadaniówce spotyka się z szeregiem komentarzy internautów. Ostatnio jednak jedna z internautek na Instagramowym profilu DDTVN zwróciła uwagę na stylizacje Drzyzgi. Jej koleżanka z ekranu zawsze zachwyca trafionym w punkt doborem garderoby. Fanka stwierdziła, że Ewa wygląda przy Agnieszce jak "uboga krewna". W rozmowie z Party gwiazda odniosła się do tego typu zarzutów pod swoim adresem:

Trudno mi komentować sam komentarz, którego nie przeczytałam. Jestem dziennikarzem. Efektem ubocznym jest to, że mnie widać. Ja przyszłam do tego zawodu zafascynowana pracą reportażystów. Tych, którzy na pierwszym planie stawiają bohatera. Ale wiem, że taka jest scena, że szczególnie gdy pracuję w takim programie, to mnie również widać.

Gospodyni śniadaniówki w dalszej części rozmowy zdradziła, dlaczego nie chce afiszować się ze swoim wyglądem i strojem. Pochwaliła styl Agnieszki, ale wyznała też, że ona sama niekoniecznie chce skupiać na sobie uwagę.

Dla mnie najważniejsze jest, żebym ja nie przykuwała swoją osobą za bardzo uwagi. Agnieszka ma swój styl. Pięknie wygląda. Niejednokrotnie sama się zachwycam. A potem zaczynamy pracę. I dla mnie to jest najważniejsze - wyjaśniła Drzyzga.

Chociaż obydwie dziennikarki mają różny stosunek do mody, to zdecydowanie łączy je ogromny profesjonalizm, który pokazują w każdym wejściu na wizję.

  • Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
  • Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w DDTVN
  • Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
[1/7] Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także