NewsyCzarno-białe zdjęcie i rozrywający serce wpis. Ewa Chodakowska pożegnała Krysię: "Zginęła w wypadku motocyklowym w sobotę"

Czarno-białe zdjęcie i rozrywający serce wpis. Ewa Chodakowska pożegnała Krysię: "Zginęła w wypadku motocyklowym w sobotę"

Ewa Chodakowska, Krysia nie żyje
Ewa Chodakowska, Krysia nie żyje
Kuba Górski

02.07.2019 21:28, aktual.: 03.07.2019 02:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Chodakowska od lat zagrzewa do boju miliony Polek, dla których stała się inspiracją i motywacją do dokonania zmiany w życiu. Podobnie jak Anna Lewandowska, również Chodakowska cyklicznie organizuje modne obozy kondycyjne dla swoich wielbicielek, z którymi bardzo często nawiązuje przyjacielskie relacje. Ostatnio rozpoczął się kolejny Tydzień Metamorfozy z trenerką, podczas którego uczestniczki zawsze mogą liczyć na pełne wsparcie swojej wysportowanej mentorki:

Każda z nas jest INNA, ale wszystkie mamy całe mnóstwo WSPÓLNYCH MIANOWNIKÓW .. kiedy ich poszukasz i kiedy je dostrzeżesz, odkryjesz, ze każda kobieta JEST CI BLISKA. Z każdą możesz pogadać.. O WSZYSTKIM.. z każdą możesz się pośmiać.. przy każdej możesz się wzruszyć.. Nikt nie rozumie tak dobrze kobiety, jak druga kobieta - napisała Ewa

Na swoich warsztatach Chodakowska poznała wiele wspaniałych kobiet, z którymi nawiązała przyjaźń. Niestety ostatni zlot walecznych  dziewczyn nie był dla Ewy szczęśliwy. Okazało się, że jedna z przyjaciółek trenerki – Krysia, nie pojawiła się na obozie. Dziewczyna przed rozpoczęciem się obozu zginęła w wypadku motocyklowym. Załamana tym wydarzeniem Chodakowska natychmiast podzieliła się z fankami informacją o tragedii. Do komentarza dołączyła wspólne zdjęcie z Krysią:

 Nie mogę w to uwierzyć. Chwile temu szalałyśmy razem z Christiną na Tygodniu Metamorfozy.. Pamiętam, ze swoim sercem, entuzjazmem i energią obdarowywała bez wyjątku każdą napotkaną osobę.. Później łapałyśmy się regularnie na warsztatach.. a grono znajomych tej pozytywnie zakręconej osoby rosło ze spotkania na spotkanie.. Obok zdrowego stylu życia pasją Christiny były samochody .. motory .. Krysia miała być z nami i na obecnym obozie ..Brakuje Cię bardzo Krysiu Kochana!! Spoczywaj w spokoju.. Modlę się za Ciebie PS. Christina zginęła w wypadku motocyklowym w sobotę.- napisała Ewa

Bardzo współczujemy rodzinie zmarłej oraz Ewie.

  • Ewa Chodakowska kusi biustem na wakacjach
  • Przyjaciółka Ewy Chodakowskiej - Krysia zginęła w wypadku
  • Przyjaciółka Ewy Chodakowskiej - Krysia zginęła w wypadku
  • Przyjaciółka Ewy Chodakowskiej - Krysia zginęła w wypadku
  • Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę
  • Ewa Chodakowska kupiła Ferrari
  • Ewa Chodakowska pokazała zaokrąglony brzuszek
[1/7] Ewa Chodakowska kusi biustem na wakacjach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także