NewsyZnana aktorka odradzała Ewie Chodakowskiej ślub z Lefterisem Kavoukisem: "Pamiętam jej minę. Mówiła, że szybko go kopnę w tyłek"

Znana aktorka odradzała Ewie Chodakowskiej ślub z Lefterisem Kavoukisem: "Pamiętam jej minę. Mówiła, że szybko go kopnę w tyłek"

Ewa Chodakowska trzecia rocznica ślubu
Ewa Chodakowska trzecia rocznica ślubu
Karolina Badziak

25.09.2016 21:46, aktual.: 25.09.2016 22:35

Ewa ChodakowskaLefteris Kavoukis dziś świętują 3 rocznicę ślubu. Trenerka jest bardzo zakochana w swoim mężu i żartobliwie nazywa go "puzzlem". Twierdzi, że idealnie się uzupełniają i są dla siebie stworzeni.

Przy okazji tego pięknego dnia Ewa opowiedziała pewną historię. Przytoczyła rozmowę ze swoją koleżanką aktorką, która była strasznie zdziwiona gdy dowiedziała się, że wychodzi za mąż. Koleżanka z show-biznesu twierdziła, że skoro jest już sławna to przecież małżeństwo jest jej niepotrzebne. Chodakowska zdradza, żę nie mogła w to uwierzyć i przecierała oczy ze zdziwienia.

Troszkę więcej jak trzy lata temu, na przypadkowym spotkaniu ze znajomą - polską aktorką - podekscytowana powiadomiłam ją, ze wychodzę za mąż .. za Lefterisa .. Pamietam jej minę .. szeroko otwarte oczy .. usta rozchylone ze zdumienia .. niedowierzanie w głosie .. dziwny grymas na twarzy .. "Naprawdę ? Taką decyzje podjęłaś ? Myślałam, ze skoro jesteś juz sławna i robisz karierę, to szybko go kopniesz w tyłek?" ... WOW !!! Serio???? Kto tak robi ??? Wiesz .. Im silniejsza sie czuje, im bardziej jestem świadoma, tym bardziej pragnę z nim być :) razem tworzyć !DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY TRZECIĄ ROCZNICE ŚLUBU ❤️❤️ "O dziwo" ?? z każdym dniem kocham GO coraz bardziej?????? AGAPI MOU !! @kavoukis??? SAGAPOOOOO ❤️❤️

Gwiazda jest zakochana po uszy w swoim mężu. Zapewnia, że każdego dnia kocha go coraz bardziej. My życzymy wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy ślubu.

3 rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
3 rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
  • 1. Ewa Chodakowska - 50 000 złotych
  • Ewa Chodakowska
  • Ewa Chodakowska w bikini Agent Provocateur
  • Suknia ślubna: La Mania. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis. Ślub w 2013 r. (fot. AKPA)
  • 3 rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
  • Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
  • Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis -  pokaz Agnieszki Maciejak jesień-zima 2016/2017. Stylizacja. Zdjęcia
  • Ewa Chodakowska w sportowych butach
[1/8] 1. Ewa Chodakowska - 50 000 złotych
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także