NewsyEwa Błaszczyk boryka się z kłopotami podczas budowy "Budzika" dla dorosłych. "Nikt się tego nie spodziewał, co się stanie"

Ewa Błaszczyk boryka się z kłopotami podczas budowy "Budzika" dla dorosłych. "Nikt się tego nie spodziewał, co się stanie"

Ewa Błaszczyk
Ewa Błaszczyk
Elwira Szczepańska
16.09.2021 11:40, aktualizacja: 16.09.2021 12:39

Ewa Błaszczyk w 1986 roku wyszła za mąż za Jacka Janczarskiego. Przez 14 lat tworzyli bardzo udane małżeństwo. Owocem ich miłości są córki, bliźniaczki Aleksandra i Marianna. Szczęście rodzinne przerwała śmierć mężczyzny, a potem kolejna tragedia. Nie minęło 100 dni, a od odejścia jej taty, a Ola zakrztusiła się tabletką w wyniku czego zapadła w śpiączkę.

Błaszczyk już 21 lat walczy o wybudzenie córki. Wzięła sprawy w swoje ręce i nie traci nadziei. Wraz z księdzem Wojciechem Drozdowiczem założyła fundację Akogo?. Później zbudowała klinikę Budzik, która dzięki innowacyjnym metodom leczenia udziela pomocy dzieciom po ciężkich urazach mózgu.

Obecnie jest w trakcie budowy kolejnej kliniki, tym razem dla dorosłych. Nie obeszło się bez problemów. Z czym się zmaga Ewa Błaszczyk?

Ewa Błaszczyk zmaga się z kłopotami podczas budowy klinki Budzik dla dorosłych

Prace nad budową Budzika dla dorosłych trwają, a postępy związane z tym projektem można śledzić na internetowej stronie fundacji Ewy Błaszczyk. Pod koniec sierpnia informowano tam o szkleniu parteru budynku. W wywiadzie dla Newserii Lifestyle aktorka wyznała, że przez pandemię koronawirusa pojawiły się komplikacje, związane z kwestiami finansowymi.

"Budzik" się buduje, ale ponieważ zwariował budowniczy świat, więc trzeba będzie odświeżyć kosztorysy, policzyć, ile to do końca kosztuje, i myślę, że jesienią ogłosimy to na cały kraj, bo po prostu nikt się tego nie spodziewał, co się stanie - wyjaśniła dokładnie podczas rozmowy z agencją.

Mimo wszystko Ewa Błaszczyk wierzy, że Budzik dla dorosłych będzie już gotowa w przyszłym roku.

Chcemy to skończyć jesienią 2022 roku, ponieważ fundacja będzie miała 20 lat swojego istnienia, i myślę, że to jest dobry powód na taki bal, żeby oddać "Budzik" - mówiła w wywiadzie.

Liczymy na to, że aktorce uda się zrealizować plany, bo jej działania są nie do przecenienia.

Ewa Błaszczyk na premierze filmu Żużel
Ewa Błaszczyk na premierze filmu Żużel
Ewa Błaszczyk – Orły 2020
Ewa Błaszczyk – Orły 2020
Ewa Błaszczyk - pokaz ciężarnych i kalendarza
Ewa Błaszczyk - pokaz ciężarnych i kalendarza
Ewa Błaszczyk – Boże ciało, premiera filmu Jana Komasy
Ewa Błaszczyk – Boże ciało, premiera filmu Jana Komasy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także