NewsyEva Longoria ma 49 lat i figurę bogini. Je głównie DWA produkty

Eva Longoria ma 49 lat i figurę bogini. Je głównie DWA produkty

Eva Longoria w bikini
Eva Longoria w bikini
Źródło zdjęć: © Instagram
16.04.2024 14:29, aktualizacja: 17.04.2024 11:30

Eva Longoria jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie, a figury mogą jej zazdrościć nastolatki. Nie zawsze tak było. Kiedyś gwiazda przytyła aż 14 kilogramów z obawy przed porwaniem.

Eva Longoria stała się niezwykle popularna jako jedna z gwiazd "Gotowych na wszystko". Komediowy talent pokazała także w "Nawiedzonej narzeczonej". Aktorka często chwalona jest za dbałość o swoją sylwetkę. Miesiąc temu Longoria skończyła 49 lat, a nadal jest niezwykle zgrabna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Eva Longoria tyła z obawy przed porwaniem

Aktorka nie jest zbyt wysoka i dlatego każdy dodatkowy kilogram widać na jej ciele bardzo szybko. Dlatego zazwyczaj bardzo dba o treningi i dietę i nie odpuszcza sobie.

Jakiś czas temu Eva Longoria przytyła jednak całe 14 kilogramów. Wszystko przez to, że zajadała stres. Okazuje się, że powodem, dla którego tak się denerwowała, było możliwe porwanie. Na portalu radaronline.com zamieszczono informację, że gwiazda byłaby idealnym celem.

Porwanie to złoty interes w Meksyku (...). Ona i jej mąż są idealnym celem - mówił informator portalu.

Swego czasu gwiazda prezentowała też nieidealną sylwetkę po ciąży. W tym przypadku jednak gratulowano jej zdrowego podejścia do naturalnego wyglądu ciała po tak obciążającym czasie dla kobiety.

Tak dba o siebie Eva Longoria

Gwiazda już chyba nie obawia się tak porwań, gdyż po nadwadze Longorii nie ma śladu. Gwiazda może pochwalić się niezwykłą sylwetką, której zazdrościć mogą jej nawet o wiele młodsze koleżanki. Widać, że Eva Longoria nie opuszcza treningów. A co je?

W jej diecie można przede wszystkim znaleźć surowe warzywa i owoce, które zastępują jej słodycze. Skupia się też na tym, by na jej stole dominował pełnoziarnisty chleb i makaron, brązowy ryż, postawiła także na jogurt naturalny, a do tego pochrupuje orzechy i migdały.

Aktorka wyrzuciła ze swojej rygorystycznej diety wszystko, co mogłoby zaszkodzić jej sylwetce, jak na przykład ziemniaki, żywność z białej mąki, fast foody, słodzone napoje, żółte i pleśniowe sery, masło i wędliny, eliminuje także cukier i sól.

Nic dziwnego, że wygląda tak niesamowicie!

Eva Longoria w bikini
Eva Longoria w bikini © Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także