Piosenka, którą typuje wokalistka najczęściej widziana jest w pierwszej trójce sondaży wypełnianych przez Internautów. Chodzi oczywiście o Delirium śpiewane przez Isabell Otrębus - polską artystkę o szwedzkich korzeniach, która zrobiła prawdziwą furorę na rodzimym rynku muzycznym. Jak widać nie tylko Internauci i wielbiciele Eurowizji uważają, że dziewczyna wykonała kawał świetnej roboty, bo Margaret startująca na Eurowizję 2018 z Melodifestivalen 2018 jest zdania, że artystka powinna reprezentować Polskę w Lizbonie. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzieliła się z fanami na InstaStory, zachęcając do głosowania na Isabell i podając numer pod który należy wysyłać SMS-y.
Posłuchajcie Delirium jeszcze raz przed dzisiejszymi preselekcjami.
Zasługuje, żeby polecieć do Portugalii?