Ogromna radość opłynęła cały stadion. Od murawy, przez trybuny, aż po stanowiska komentatorskie. Żaden Polak nie pozostał obojętny na gola zapewniającego nam zwycięstwo. Na trybunach ze szczęścia szalał nawet Prezydent Andrzej Duda. Jednak to nie na niego zwracano większą uwagę. Bardziej skupiono się na komentatorach, którzy relacjonowali mecz dla TVP.
Po zdobytej bramce stanowisko komentatorskie Polaków zamieniło się w wulkan pozytywnych emocji. Najbardziej szalał Jacek Laskowski. Chwilę później dołączył się do niego Marcin Żewłakow
Zobaczcie nagranie z kamery, którą zamontowano przy ich stoliku.