NewsyEnrique Iglesias dał się ponieść i zaczął namiętnie całować fankę! Jest nagranie, które może rozwścieczyć Annę Kournikową

Enrique Iglesias dał się ponieść i zaczął namiętnie całować fankę! Jest nagranie, które może rozwścieczyć Annę Kournikową

Enrique Iglesias
Enrique Iglesias
Elwira Szczepańska
18.09.2022 21:20, aktualizacja: 18.09.2022 21:43

Enrique Iglesias jest hiszpańskim piosenkarzem, kompozytorem i aktorem. Międzynarodową sławę przyniosły mu takie utwory jak Bailamos, Could I Have This Kiss Forever czy Tonight. Współpracował z największymi gwiazdami, w tym z Whitney Houston i Willem Smithem. Od lat jest związany ze słynną tenisistką, Anną Kurnikową.

Iglesias ma miliony fanek na całym świecie. Podczas jednego z koncertów jedna z nich dała się ponieść chwili, a on razem z nią, Co na to matka dzieci piosenkarza?

Enrique Iglesias w objęciach fanki. Co na te pocałunki Anna Kournikova?

Anna Kournikova i Enrique Iglesias spotykają się już od ponad 20 lat. Chociaż znani są na całym świecie, na temat ich wspólnego życia wiadomo bardzo niewiele. Nie komentują swojej relacji zarówno w wywiadach, jak i w mediach społecznościowych.

Mówi się, że są już po ślubie, czego dowodem może być fakt, że tenisistka zmieniła nazwisko na Instagramie na dwuczłonowe. Do tej pory nie potwierdzono jednak tej wiadomości. Para wychowuje bliźniaki: Nicolasa i Lucy, które mają już prawie cztery latka i Mary, której przyjście na świat było prawdziwą niespodzianką.

Enrique realizuje się jako tata, partner, ale także nie zaprzestał kariery, a fanki na jego widok od lat niezmiennie krzyczą i są niezwykle podekscytowane. Magnetyzm Hiszpana jest tak silny, że podczas jednego ze spotkań, mocno poniosło jedną z pań.

W Las Vegas Iglesias spotykał się z wielbicielkami i pozował z nimi do zdjęć. W pewnym momencie jednak sytuacja chyba nieco wymknęła się spod kontroli. Jedna z kobiet nie poprzestała na wspólnym selfie, ale rzuciła się także idolowi w objęcia i zaczęła obdarowywać go namiętnymi pocałunkami. Enrique jakoś mocno nie protestował.

  • Przesada. Twoja żona będzie to oglądać!
  • Co to ma być? Chyba się podobało, bo reakcja zero.
  • Nieprzyjemna scena.
  • Fanka zachowała się jak desperatka, współczuję żonie.
  • Jak to możliwe, że Anna Kournikova na to pozwala? Nie przeszkadza to pani? - pisali wzburzeni internauci.

Chyba jednak Anna ma ogromny dystans do takich sytuacji, o czym świadczy choćby fakt, że Iglesias podzielił się wideo z zajścia na swoim Instagramie.

Enrique Iglesias w objęciach fanki
Enrique Iglesias w objęciach fanki
Enrique Iglesias i Anna Kournikova z dziećmi
Enrique Iglesias i Anna Kournikova z dziećmi
Enrique Iglesias z córką
Enrique Iglesias z córką
Lucy Iglesias
Lucy Iglesias
Nicolas Iglesias
Nicolas Iglesias
Enrique Iglesias z synem
Enrique Iglesias z synem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także