NewsyEnrique Iglesias pokazał przepięknego syna! Mały Nicolas to wykapana Anna Kurnikova!

Enrique Iglesias pokazał przepięknego syna! Mały Nicolas to wykapana Anna Kurnikova!

Enrique Iglesias pokazał przepięknego syna! Mały Nicolas to wykapana Anna Kurnikova!
Tila Nowak
24.06.2019 11:49, aktualizacja: 24.06.2019 16:35

Enrique Iglesias jest synem słynnego hiszpańskiego kompozytora i piosenkarza Julio Iglesiasa, a także filipińskiej dziennikarki Isabel Preysler. niestety po trzech latach od jego narodzin rodzice rozwiedli się, a mały Enrique zamieszkał z ojcem, któremu zawdzięcza całą swoją karierę. Był w niego tak zapatrzony, że również chciał zostać piosenkarzem. Na scenie zadebiutował już jako nastolatek, a dzięki swojemu głosowi oraz aparycji zyskał miliony fanek!

Seksowny Latynos prowadził dość rozwiązłe życie towarzyskie i wykorzystywał łatkę przystojniaka, aby podrywać kobiety, a później je zostawiać. Jedna z nich zawróciła mu w głowie na dobre. W 2001 roku piosenkarz związał się z wybitną tenisistką Anną Kurnikową.

Oboje są bardzo rozpoznawalni i bardzo bogaci, ale nie brylują wspólnie na ściankach i nie wywołują wokół siebie niepotrzebnego zamieszania, jak większość celebrytów. Skupiają się na sobie i życiu rodzinnym. Gdy w 2017 roku para doczekała się dwójki pociech Enrique oszalał na ich punkcie. Nie widzi świata poza Nicolasem i Lucy. Obecnie Enriqe poświęca się wychowywaniu swoich pociech, przez co zwolnił nieco z nagrywaniem albumów i nie koncertuje już tak często jak dawniej. Całe swoje życie podporządkował pod małe szkraby.

Dziś pochwalił się swoją pociechą na Instagramie. musimy przyznać, że Nicolas wygląda jak mała Kurnikowa! Ma te same błękitne oczy, jasne włosy i lekko zadarty nosek! To chyba najsłodsze, co zobaczycie dziś na Instagramie.

  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
  • Enrique Iglesias bawi się z córką Lucy
  • Enrique Iglesias z córką
  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa – syn
  • Anna Kurnikowa - Instagram
  • Anna Kurnikowa - Instagram
  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
  • Enrique Iglesias z dzieckiem na ramieniu ogląda Mundial
  • Enrique Iglesias pokazał swojego synka
[1/9] Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także