NewsyEmma Bunton ze Spice Girls wzięła ślub. Po 20 latach związku poślubiła ojca swoich synów. Sukienka? Zupełnie w stylu Baby Spice

Emma Bunton ze Spice Girls wzięła ślub. Po 20 latach związku poślubiła ojca swoich synów. Sukienka? Zupełnie w stylu Baby Spice

Emma Bunton wzięła ślub
Emma Bunton wzięła ślub
Elwira Szczepańska
13.07.2021 20:40, aktualizacja: 13.07.2021 20:57

Emma Bunton to jedna z pięciu założycielek legendarnego zespołu Spice Girls. Była to pierwsza damska formacja, która podbiła listy przebojów na całym świecie. W skład wchodziły znane do dziś twarze światowego show-biznesu: Victoria Beckham, Mel B, Mel C, Geri Halliwell i wspomniana już wcześniej wokalistka.

Prywatnie była Spicetka od 1998 roku jest w związku z Jadem Jonesem. Długo nie zaprzątali sobie głów planowaniem ślubu. W jednym z wywiadów mówiła:

O naszych zaręczynach donoszono już około 20 razy, ale my nie potrzebujemy wesela, żeby uzasadnić swój związek. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujemy się na małżeństwo, na pewno nie pobierzemy się w tajemnicy. Moja rodzina byłaby załamana — wyznała w magazynie Closer — Być może zdecydujemy się na jeszcze jedno dziecko, zanim wyznaczymy datę ślubu. Bardzo chciałabym mieć więcej dzieci, chociaż jestem pewna, że już z dwójką jest sporo zachodu.

I rzeczywiście tak się stało. Zakochani są już rodzicami dwóch synów — Tata, 10 lat i Beau, 13 lat. Zaręczyli się w 2011 roku. We wtorek 13 lipca na jej profilu pojawiło się zdjęcie ze ślubu. Jak wyglądała?

Emma Bunton ze Spice Girls wzięła ślub

Na zdjęciu, które pojawiło się na profilu Emmy, widzimy szczęśliwą parę młodą. Bunton wyglądała bardzo dziewczęco w krótkiej białej sukience z trenem, transparentnymi rękawkami oraz w wianku na głowie. Jej narzeczony, który aż promieniaj ze szczęścia wpatrując się w zjawiskową ukochaną, miała na sobie marynarkę Gucci, granatowy top, białe spodnie i kapelusz.

Mr and Mrs Jones! - napisała gwiazda.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń, wśród których można wypatrzeć te od Victorii Beckham.

Gratulacje. Kocham was oboje tak bardzo!! - napisała.

Emma nie straciła niczego, ze swojego dziewczęcego uroku, mimo że w tym roku skończyła 45 lat.

Emma Bunton wzięła ślub
Emma Bunton wzięła ślub
Emma Bunton wzięła ślub
Emma Bunton wzięła ślub
Emma Bunton wzięła ślub
Emma Bunton wzięła ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także