NewsyEmilian Kamiński nie ukrywa zdziwienia po rozstaniu Cichopek i Hakiela. "Coś poważnego się stało". Zdradził, co się wcześniej działo na planie "M jak Miłość"

Emilian Kamiński nie ukrywa zdziwienia po rozstaniu Cichopek i Hakiela. "Coś poważnego się stało". Zdradził, co się wcześniej działo na planie "M jak Miłość"

Emilian Kamiński komentuje rozstanie Hakiela i Cichopek
Emilian Kamiński komentuje rozstanie Hakiela i Cichopek
Elwira Szczepańska
13.03.2022 17:20, aktualizacja: 13.03.2022 19:54

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel kilka dni temu poinformowali, że postanowili się rozstać. Na ich kontach w social mediach pojawiły się oświadczenia o tym, że ich relacja dobiegła końca.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel - napisali na Instagramie.

Zaskoczeniu ich rozejściem się są nie tylko fani, ale także znajomi z branży. Jak skomentował sprawę Emilian Kamiński?

Emilian Kamiński komentuje rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Emilian Kamiński i Kasia Cichopek grają razem w M jak miłość. Mężczyzna wciela się tam w Wojciecha Marszałka. Od lat łączą go serdeczne koleżeńskie relacje z aktorką, więc nie ukrywa swojego zdumienia po tym, jak doszły go wieści o rozstaniu Hakielów.

Byłem w szoku, jak się o tym dowiedziałem – powiedział Faktowi – Jakby ktoś mi w łeb strzelił, oni byli takim małżeństwem roztańczonym, miłym, aż trudno w to uwierzyć. Tacy porządni i przyzwoici ludzie. Nie mam pojęcia, co się stało, ale to są poważni ludzie, skoro doszli do takiego wniosku, to coś poważnego się stało. Kasia gra nie tylko w serialu, ale jeździ też ze spektaklami, jest bardzo czynna, jej mąż też prowadzi interesy, jestem zadziwiony – dodał.

Kasia Cichopek może teraz liczyć na jego wsparcie. Od lat cieszy się bowiem opinią osoby koleżeńskiej i serdecznej, więc wszyscy znajomi z branży będą u jej boku, gdyby tego potrzebowała.

Kasia jest bardzo miłą i kochaną dziewczyną, taką ciepłą. Dobra dusza, ja Kasię wprost uwielbiam. Na planie jest niezwykle koleżeńska. To dobry człowiek – dodał Kamiński w rozmowie z Faktem.

Emilian Kamiński podkreśla, że praca z Katarzyną Cichopek jest przyjemnością.

Pracowałem z Kasią w teatrze, świetnie zagrała. Chciała się uczyć rzemiosła ode mnie, dałem jej fajną rolę do zagrania, zastępstwo za koleżankę, bardzo ładnie to zrobiła – chwalił Kasię aktor.

Rozstanie pary, jak widać, zaskoczyło wszystkich bez wyjątku.

  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
  • Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na Gali Marki Roku
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
[1/7] Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także