NewsyEksperci wyliczyli zarobki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Eksperci wyliczyli zarobki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Ewelina Buchnajzer

04.11.2014 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta suma naprawdę robi wrażenie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to para, która jest ze sobą kilkanaście lat. Wprawdzie przeżywali małe kryzysy, które wiązały się z chwilowymi rozstaniami pary, ale zawsze miłość wygrywała. Wychowują wspólnie córkę - Janinkę.

Joasia i Maciej starają się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Ostatnio nawet, specjalnie na Halloween ozdobili dynię, a aktorka pochwaliła się nią na Instagramie. Zobacz: Joanna Koroniewska zrobiła z dyni małe dzieło sztuki…

Jakis czas temu krążyła plotka, że Koroniewska żałuje swojego odejścia z M jak miłość. Liczyła, że kiedy zdobędzie się na ten krok to będzie sotawała inne propozycje, bo wizerunek Małgosi Mostowiak bardzo jej ciążył, jednak takie propozycje nie przyszły.

Nic bardziej mylnego! Kariera zawodowa aktorki nabiera tempa, co przekłada się na jej rodzinny budżet.

Magazyn Show podliczył, że para w tym roku zarobiła już ponad 3 miliony złotych!

Asia i Maciek wystąpili w kampani reklamowej jeden z popularnych marek btów, co dało im 1,2 mln, a do oboje prowadzą różne imprezy, za krtóre inkasują po 30 tysięcy.

Jak to możliwe? Wypowiedział się na ten temat dyrektor agencji reklamowej, Rafał Baran.

Teraz w cenie są pary zwyczajne, ludzie z krwi i kości. Nas interesuje normalne życie celebrytów, którzy odprowadzają dzieci do szkoły i przedszkola, mają zwykłe kłopoty, ale są razem szczęśliwi. W przypadku Dowbora i Koroniewskiej, były wprawdzie plotki o kryzysie, ale wcale im nie zaszkodziły, a nawet zbliżyły parę do zwykłych ludzi. Każdy przecież wie, że życie z drugą osobą nie jest usłane różami - czytamy.

Pozostaje nam tylko czekać na kolejny, wart miliony, wspólny projekt pary.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także