NewsyEdzia z "Królowych życia" pokazała się zupełnie odmieniona. Teraz naprawdę ciężko ją rozpoznać. Fani podzieleni. "Źle to wygląda"

Edzia z "Królowych życia" pokazała się zupełnie odmieniona. Teraz naprawdę ciężko ją rozpoznać. Fani podzieleni. "Źle to wygląda"

Edzia z Królowych życia
Edzia z Królowych życia
Krystyna Miśkiewicz

11.11.2022 08:20

Królowe życia to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Na antenie TTV wyemitowano do tej pory 12 serii, ale stacja zdecydowała się o zawieszeniu formatu. Jesienią reality show nie wróciło na antenę. Niestety widzowie nie będą mogli już oglądać na wizji losów swojej ulubienicy, czyli Dagmary Kaźmierskiej.

Właścicielka butiku o szemranej przeszłości stała się z dnia na dzień jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w kraju. Szturmem wkroczyła na salony i do social mediów. Dzięki niej głośno zrobiło się także o jej najbliższych. Jedynego syna Dagmary, czyli Conana nie trzeba już nikomu przedstawiać, ale tak samo jest również w przypadku Edzi.

Sąsiadka i przyjaciółka Dagmary przez lata była jedną z najbliższych jej osób. Panie niestety się poróżniły, a Dagmara wyjaśniła fanom, dlaczego nie ma zamiaru dłużej utrzymywać z nią kontaktu.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła Dagmara o końcu ich relacji na Domówce u Dowborów.

Edzia z Królowych życia pokazała się odmieniona

Koniec przyjaźni Dagmary i Edyty dla wielu fanów był prawdziwym ciosem. Nie wyobrażali oni sobie, że traktujące się jak siostry celebrytki, całkowicie zerwą kontakt. Edzia rzeczywiście przestała pojawiać się w reality show, ale to nie znaczy, że dała o sobie zapomnieć fanom. Prowadzi profil w social mediach, na którym od czasu do czasu pojawiają się jej nowe zdjęcia.

Wiadomo, że postanowiła zrzucić kilka dodatkowych kilogramów i niezmiennie dba o swój wygląd. Celebrytka pochwaliła się nową fotografią z przyjacielem, a na niej widzimy, że dosłownie młodnieje w oczach.

Pod wpisem natychmiast znalazł się ogrom komentarzy. Jedni uważają, że nieco przesadziła z filtrami:

  • Pani Edyto, filtry są dla ludzi, oczywiście, ale na litość, umiar jest wskazany w każdej dziedzinie życia. Bądźmy sobą, akceptujmy siebie, zmienianie siebie na siłę w necie to oznaka strasznych kompleksów, naraża się Pani na śmieszność.
  • Nie wygląda pani jak Edyta, tylko jak podrobiona osoba - oszustwo wyglądowe.
  • Jaka sztuczność, źle to wygląda...
  • Zaraz filtrów dla pani zabraknie.

Było też jednak grono internautów, które zaciekle broniło Edyty i nie szczędziło komplementów:

  • Edytko olej hejterow.
  • Super pani wygląda.
  • Moim zdaniem jest Pani wspaniała i bardzo dobrze wygląda, a jak niektórym Pani wizerunek nie odpowiada to przecież mają chyba własne lustra.
  • Edytka najpiękniejsza.

Wygląda na to, że nowy wizerunek Edyty spotkał się z podzielonymi opiniami. A jak wam się podoba była przyjaciółka Dagmary w nowym wydaniu?

Edyta Nowak-Nawara, Edzia
Edyta Nowak-Nawara, Edzia
Edzia z Królowych życia pochwaliła się metamorfozą
Edzia z Królowych życia pochwaliła się metamorfozą
Edzia z Królowych życia
Edzia z Królowych życia
Edzia, Edyta Nowak-Nawara z "Królowych życia"
Edzia, Edyta Nowak-Nawara z "Królowych życia"
Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia
Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także