Warto również przypomnieć, że Edyta była gościem specjalnym jednego z odcinków pierwszej edycji programu Top Model! Niestety od tego czasu Jungowska wycofała się z show-biznesu, przestała bywać na salonach zajmując się swoją firmą wydającą audiobooki, oraz książki dla dzieci i młodzieży. Prywatnie Edyta jest mamą syna Wiktora, który urodził się w 1994 roku.
Po długiej nieobecności aktorka powróciła w pięknym stylu. Edyta pojawiła się bowiem na ostatnim balu charytatywnym czarując gości swoim wrodzonym wdziękiem i dziewczęcym wyglądem. Przede wszystkim zachwyciła swoją szaloną fryzura, Edyta rozjaśniła włosy i zafundowała sobie nowoczesne cięcie. Na bal aktorka wybrała klasyczną granatową suknię oraz ciemne szpilki.
Jednak najważniejszym elementem przyciągającym uwagę był jej zniewalający uśmiech!
Tęskniliście za słynną siostrą Bożenką?