Gwiazda TVN na swoim Facebooku pokazała wideo zza kulis, na którym zapowiada rozmowę z Edytą Górniak. Odwrócona diwa z przejęciem słucha tego, co do powiedzenia ma Magda Mołek. Na koniec obie panie symbolicznie całują się w policzek.
W zwiastunie odcinka Magda zapytała Edytę o miłość w muzyce i życiu. Oto odpowiedź Górniak:
Zapowiada się ciekawa rozmowa. Premierowy odcinek z Edytą Górniak o 22.25 w TVN Style.