Edyta Górniak w sukience Jessiki Mercedes
Jak powszechnie wiadomo Edyta Górniak jest jedną z ikon stylu w naszym kraju, a zatem dokładnie wie, jak się ubrać. Kiedy tylko młoda blogerka zobaczyła diwę w sukience jej autorstwa na koncercie w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, postanowiła dać wyraz radości na swoim Instagramie. Piękną, zieloną, metaliczną sukienkę można nabyć w sklepie za 449 złotych.
W trakcie nagrywania dość długiej relacji, zwróciła się do siedzącego z nią na kanapie brata:
Jessica Mercedes jest najlepszym przykładem na to, jak uporem i ciężką praca można osiągnąć sukces. Dziewczyna do wszystkiego doszła sama, bo, ze względu na skomplikowana sytuację rodzinną, nie miała wsparcia z domu.