Edyta Górniak jest jak wino - z każdym rokiem lepsza. Czas mija, a gwiazda zdaje się w ogóle tego nie zauważać. Wciąż jest przepiękna, a sylwetki mogłyby jej pozazdrościć nastolatki. Najpopularniejsza wokalistka w Polsce wie również doskonale jak za pomocą odpowiedniej stylizacji podkreślić wszystkie swoje atuty i sprawić, że wszystkim opadają szczęki. Najlepszym na to dowodem jest jej look z sobotniej wizyty w Dzień Dobry TVN. Gdy paparazzi przyłapali gwiazdę wychodzącą ze studia, kompletnie odjęło im mowę!
Edyta za nic ma sobie porywisty wiatr i chłodną temperaturę. Gwiazda postawiła na odważną, wyzywającą wręcz mini w cętki, która w zalotny sposób odsłaniała jej uda i bez wątpienia co poniektórym podniosła ciśnienie. Do kompletu dobrała wysokie czarne kozaczki na szpilce i lekki płaszcz w ciemnym odcieniu. Oversize'owe cudo pięknie wpasowywało się w klimat i zgrywało z krzykliwymi okularami przeciwsłonecznymi.
Jak wam się podoba? ;)