NewsyEdyta Górniak rozmarzona o Brzozowskim. Padły słowa o spotkaniu

Edyta Górniak rozmarzona o Brzozowskim. Padły słowa o spotkaniu

Edyta Górniak, Rafał Brzozowski (fot. KAPiF)
Edyta Górniak, Rafał Brzozowski (fot. KAPiF)
26.12.2023 09:04

Od czasu rozwodu z Dariuszem Krupą, który nastąpił w 2010 roku, Edyta Górniak nie obwieściła oficjalnie wejścia w żaden nowy związek. Nic zatem dziwnego, że każde pogłoski o tym, z kim może się spotykań, budzą powszechne zainteresowanie. Gwiazdę często łączy się z jej kolegą po fachu, Rafałem Brzozowskim. Niejednokrotnie mieli okazję powiedzieć sporo ciepłych słów na swój temat.

Edyta Górniak i Brzozowski podsuwają sugestie

Ciężko nie mieć wrażenia, że artyści doskonale zdają sobie sprawę z krążących plotek i samodzielnie podsycają spekulacje fanów. Podczas jednego z ich ostatnich wspólnych występów na scenie piosenkarz miał podarować gwieździe coś wyjątkowego.

Gdy na próbie generalnej do koncertu pojawił się Rafał Brzozowski, wręczył Edycie prezent. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia i palnęła: "Co to? Pierścionek zaręczynowy?". W czasie układania choreografii do występu Rafał skradał jej całusy... Ku uciesze Edyty zresztą - powiedział informator "Pudelka".

Co więcej, diwa miała później rzucać żarty, jakoby Brzozowski jeszcze nie sprezentował jej pierścionka zaręczynowego.

Wspomniała ostatnie spotkanie

Fakt postanowił pociągnąć Górniak za język i podpytać, co sądziła o obecności jej dobrego kolegi na scenie. Ta jednak udziela tajemniczej odpowiedzi. Wspomniała o tym, że ich spotkanie na scenie miało swój konkretny powód.

Wiem... Uśmiechamy się do tego oboje. Tak, to był jeden z powodów, że spotkaliśmy się na scenie w tym koncercie - powiedziała.

Zaskoczeni?

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak (fot. KAPIF)
Edyta Górniak (fot. KAPIF)
Edyta Górniak (fot. KAPIF)
Edyta Górniak (fot. KAPIF)
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także