NewsyEdyta Górniak pokazała warunki, w jakich jedzą gwiazdy sylwestra TVP. Aż nie chce się wierzyć, że ktoś pozwolił na coś takiego

Edyta Górniak pokazała warunki, w jakich jedzą gwiazdy sylwestra TVP. Aż nie chce się wierzyć, że ktoś pozwolił na coś takiego

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Krystyna Miśkiewicz

30.12.2022 13:00, aktual.: 30.12.2022 16:17

Edyta Górniak kilka lat temu wróciła ze Stanów Zjednoczonych do Polski, a po emigracji znalazła swoje miejsce na ziemi w Zakopanem. Tam zamieszkała w pięknej góralskiej willi. Życie w tym miejscu spodobało jej się na tyle, że chętnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych lokalnej społeczności, która przyjęła ją z otwartymi ramionami. Wokalistka niedawno na kilka tygodni wybrała się za granicę. Jesień spędziła w Tajlandii, a później przeniosła się do Dubaju.

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem wylądowała w Polsce. Teraz czas zajmują jej przygotowania do występu na dużej scenie. Po dłuższej przerwie Edyta znowu wystąpi w czasie koncertu sylwestrowego. Zobaczymy ją w Zakopanem i to nie samą. Po raz pierwszy zaśpiewa w duecie ze swoim synem, Allanem.

Pamiętam, jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że jest taka sprawa, że reżyser zapytał, czy nie byłoby fajnie, jakbyśmy razem wyszli na scenę. Allan zapytał kiedy. Powiedziałam, że w sylwestra. Odpowiedział, że spoko. Chciał być w Krakowie ze znajomymi, ale będzie po prostu w Zakopanem - mówiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Edyta Górniak pokazała jak jedzą gwiazdy sylwestra w Zakopanem

Edyta od kilku dni przygotowuje się do występu na scenie. Wiadomo, że dodatkowym stresem w tej sytuacji jest wielki debiut jej syna. 18-letni Allan swoje życie również postanowiła związać z muzyką, lecz porusza się w zupełnie innym nurcie. Nagrywa rap pod pseudonimem Enso. Jaką piosenkę razem przygotowali i co pokażą w Zakopanem? Tego dowiemy się dopiero w sylwestrową noc.

Tymczasem Edyta postanowiła pokazać, jak wyglądają jej posiłki w trakcie przygotowań do koncertu. Niestety, jeżeli myślicie, że są to wykwintne restauracje, to rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wokalistka zajadała się zamówioną chińszczyzną w samochodzie na parkingu.

Tak wyglądam, jak wyglądam. Chciałam powiedzieć jakbyście wiedzieli jak te big stars (tłum. duże gwiazdy) jedzą, to proszę. Jedzą kolację na parkingu, a co - mówiła na zamieszczonym przez siebie nagraniu.

Spodziewaliście się, że Edyta spożywa posiłki w tak ekstremalnych warunkach? Mamy nadzieję, że pomimo nieciekawego miejsca, było chociaż smacznie. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

  • Edyta Górniak – Sylwester 2014
  • Edyta Górniak – Sylwester 2016
  • Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN
  • Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN
  • Edyta Górniak. Sylwester 2016
  • Edyta Górniak je w samochodzie
  • Edyta Górniak – Sylwester 2010
  • Edyta Górniak – Sylwester 2015
  • Edyta Górniak je w samochodzie
  • Edyta Górniak je w samochodzie
[1/10] Edyta Górniak – Sylwester 2014
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także