NewsyEdyta Górniak nie mogła polecieć na trasę do USA? "Po prostu zaniemogła"

Edyta Górniak nie mogła polecieć na trasę do USA? "Po prostu zaniemogła"

Edyta Górniak
Edyta Górniak
09.12.2023 13:13, aktualizacja: 09.12.2023 14:31

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Kiedy zajęła 2. miejsce w Konkursie Eurowizji, wróżono jej wielką karierę. Choć nie została międzynarodową gwiazdą, zyskała ogromny rozgłos. Teraz postanowiła wyruszyć w trasę po Stanach Zjednoczonych, żeby zapewnić rozrywkę fanom za granicą. Niestety, problemem miały być kłopoty zdrowotne Edyty. Czy uda się jej wystąpić?

Edyta Górniak miała zagrać w USA. Problemy zdrowotne nie pozwoliły jej polecieć?

Polska artystka miała zaśpiewać w Stanach Zjednoczonych między innymi dla Polonii. Amerykańscy fani bez wątpienia czekają na gwiazdę, jaką jest Edyta Górniak. Ta jednak miała nie wylecieć do USA w planowanym terminie za sprawą przemęczenia.

Edyta nie stawiła się na lot. Po prostu zaniemogła. Poleciała na drugi dzień (...) dyta od września nie miała ani jednego dnia wolnego. Ostatnie dni spędziła na montowaniu świątecznego koncertu i przygotowaniach do koncertów dla Polonii. Kręgosłup, mięśnie… Ciało dało o sobie znać, dlatego ściągnęła terapeutkę znad morza. Przyleciała samolotem i w nocy przed wylotem pomogła jej wrócić do formy — donosi Świat Gwiazd.

Czy to oznacza, że Górniak nie uda się wystąpić na amerykańskiej trasie?

Edyta Górniak zaniemogła przed trasą po USA? Artystka miała być przemęczona

Informator portalu przekazał, że na szczęście Edyta Górniak zdążyła wypocząć i wybrała się do Stanów Zjednoczonych, nie chcąc zawieść wiernych fanów.

Na szczęście Edyta odzyskała formę i poleciała do Stanów Zjednoczonych. Bilety kupiła na swój koszt. Nie wyobraża sobie, by mogła zawieść ludzi na drugim końcu świata, którzy czekają na jej występy. Dostała już mnóstwo wiadomości od fanów z USA, którzy wyrazili ogromną radość na wieść, że będą mogli spotkać się z nią — czytamy.

Edyta w jednej z relacji opisywała, jak zaplanowała kreacje na występy w USA. Z pewnością da z siebie wszystko.

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także