Do spotkania gwiazd doszło w klimatycznej knajpce w Los Angeles, a zaaranżowała je Joanna Krupa. Był to strzał w dziesiątkę, bowiem dziennik twierdzi, że Randy był zachwycony Edytą:
Dziewczyny naprawdę bardzo się zaprzyjaźniły. Joasia chce zrobić wszystko, by pomóc Edycie. Liczy, że Randy szybko pozna się na jej głosie i zdecydują się na jakiś wspólny projekt
Jeśli dojdzie do współpracy Edyty Górniak z Randym Jacksonem, będzie to ogromne wyróżnienie zarówno dla artystki, jak i samego muzyka. Współpracował już bowiem z największymi postaciami sceny muzycznej, takimi jak Celine Dion, Mariah Carey, Whitney Houston czy Madonna.
Czekamy na efekty współpracy dwójki.