NewsyWiemy z kim Edyta Górniak zaśpiewa na koncercie w Gdańsku: "Sami faceci, ale za to jacy!"

Wiemy z kim Edyta Górniak zaśpiewa na koncercie w Gdańsku: "Sami faceci, ale za to jacy!"

Edyta Górniak na koncercie w Gdańsku
Edyta Górniak na koncercie w Gdańsku
Natalia Brzostowska

24.10.2015 10:27, aktual.: 24.10.2015 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już jutro odbędzie się kolejny koncert z jubileuszowej trasy Edyty Górniak. Love2Love dostarcza fanom wokalistki wielu emocji. Górniak stara się, aby każdy koncert był inny, wyjątkowy. Do współpracy zaprasza artystów, zarówno takich, którzy towarzyszyli jej w różnych etapach jej kariery, jak i tych, którzy ją inspirują. Tym sposobem mogliśmy podziwiać duety diwy z Edytą Bartosiewicz, Moniką Kuszyńską, czy też Ewą Farną.

Kogo fani wokalistki zobaczą u jej boku podczas niedzielnego koncertu w Gdańsku? Edyta Górniak w dzisiejszym Pytaniu na Śniadanie postanowiła zdradzić ten sekret:

Cudownie mi się pracuje z naszym składem trenerskim, w tej edycji, ale tęsknię za Markiem Piekarczykiem. Więc zaprosiłam go na jutrzejszy koncert. To jest ta cudowna, nasza duża Indianina, niezwykle mądry człowiek, wspaniały wokal. Poznaliśmy się, nie mogę powiedzieć, że bardzo dobrze, ale chyba dobrze... Zawsze mieliśmy fantastyczne takie porozumienie i też muzyczne. Spotkaliśmy się na scenie raz i było to właśnie w programie The Voice, w duecie niesamowitego utworu "Co mi Panie dasz". (...) Na koncertach mamy fantastycznego reżysera dźwięku, który nagłaśnia, że dosłownie słyszą państwo tak, jakbyśmy śpiewali na ucho. Więc jutro rozniesiemy scenę! To jest mój cudowny gość.

Marek Piekarczyk to nie jedyny wokalista, który zaśpiewa w duecie z Edytą:

Oczywiście jeszcze Mietek Szcześniak, bez "Dumki" ta trasa by się nie mogła odbyć i Glaca. (...) No sami faceci, ale za to jacy!

Jesteście ciekawi nowego duetu z Piekarczykiem? Przypominamy ich wykonanie z The Voice:

Edyta Górniak na koncercie w Bydgoszczy (fot. ONS)
Edyta Górniak na koncercie w Bydgoszczy (fot. ONS)
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także