ExclusiveTYLKO U NAS! Edyta Górniak na trasie Love2Love zaśpiewa z wielką gwiazdą! To może być duet roku

TYLKO U NAS! Edyta Górniak na trasie Love2Love zaśpiewa z wielką gwiazdą! To może być duet roku

Edyta Górniak i Edyta Bartosiewicz w duecie Nie proszę o więcej w Kielcach Love2Love
Edyta Górniak i Edyta Bartosiewicz w duecie Nie proszę o więcej w Kielcach Love2Love
Karol

05.08.2015 20:54, aktual.: 06.08.2015 19:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 8 sierpnia w Kielcach Edyta Górniak rozpocznie trasę koncertową Love2Love, z którą odwiedzi największe miasta w Polsce. Gwiazda przygotowała dla fanów mnóstwo niespodzianek. Oprócz największych przebojów i coverów, których podejmują się tylko najwybitniejsi wokaliści, Edyta zaprosiła do duetów kilka gwiazd. Na scenie z diwą zaśpiewają Gaca ze Sweet Noise i Ewa Farna.

Jastrząb Post poznał nazwisko kolejnego gościa, który wystąpi z Edytą Górniak na trasie koncertowej. Tym razem będzie to Edyta Bartosiewicz! Artystka bardzo rzadko koncertuje, a występy w duetach zdarzają się tylko w wyjątkowych przypadkach. Z naszych ustaleń wynika, że dwie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej najprawdopodobniej zaśpiewają przebój "Nie proszę o więcej" skomponowany i napisany przez Bartosiewicz. Gwiazdy pojawią się na scenie na koncercie w Gorzowie.

Edyta Bartosiewicz napisała dla Edyty Górniak kilka piosenek na płytę "Perła", w tym przebój "Nie proszę o więcej". Piosenka była ogromnym hitem, jeszcze większym niż "Ostatni list" Anity Lipnickiej z tą samą muzyką. Poza tym Edyta Bartosiewicz z wielką radością wspomina współpracę z Edytą Górniak - mówi nam osoba z otoczenia Edyty Bartosiewicz

Na występ Edyt czekamy z niecierpliwością. To może być duet tego roku.

Edyta Górniak
Fot. ons
Edyta Górniak Fot. ons
Edyta Górniak, trasa koncertowa Love2Love
Edyta Górniak, trasa koncertowa Love2Love

Edyta Górniak "Nie proszę o więcej" w Opolu:

Edyta piosenkę "Nie proszę o więcej" ostatni raz na żywo zaśpiewała podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, gdzie celebrowała 25-lecie obecności na scenie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także