Jastrząb Post poznał nazwisko kolejnego gościa, który wystąpi z Edytą Górniak na trasie koncertowej. Tym razem będzie to Edyta Bartosiewicz! Artystka bardzo rzadko koncertuje, a występy w duetach zdarzają się tylko w wyjątkowych przypadkach. Z naszych ustaleń wynika, że dwie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej najprawdopodobniej zaśpiewają przebój "Nie proszę o więcej" skomponowany i napisany przez Bartosiewicz. Gwiazdy pojawią się na scenie na koncercie w Gorzowie.
Na występ Edyt czekamy z niecierpliwością. To może być duet tego roku.
Edyta Górniak "Nie proszę o więcej" w Opolu:
Edyta piosenkę "Nie proszę o więcej" ostatni raz na żywo zaśpiewała podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, gdzie celebrowała 25-lecie obecności na scenie.