Na zakończenie wywiadu Magda zapytała Edytę o to, czego powinna jej życzyć. Kiedy artystka gościła w programie "W roli głównej" pięć lat temu wszystko spełniło się (chodziło o miłość). Teraz może być to nieco trudniejsze, ponieważ piosenkarka chciałaby dostać... Oscara!
Złożyłaś mi życzenia, które spełniły się kilka tygodni wcześniej. Życzyłaś mi wsparcia i powrotu do miłości. Wszystko się spełniło, bo poznałam wtedy Piotra. Teraz mam takie marzenie, ale... Skoro tamte się spełniły... Może jesteś złotą rybką. Byłoby cudownie, ponieważ kocham film i kocham muzykę filmową, żeby takim cudnym zbiegiem okoliczności zdarzyło się, że zaśpiewam w filmie, w którym dostanę Oscara albo Grammy. Byłoby to niezwykłe