NewsyEd Sheeran zostanie ojcem! Żona gwiazdora jest w ciąży. Który to już miesiąc?

Ed Sheeran zostanie ojcem! Żona gwiazdora jest w ciąży. Który to już miesiąc?

Ed Sheeran
Ed Sheeran
Zuza Maciejewska

12.08.2020 08:40, aktual.: 12.08.2020 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ed Sheeran bardzo rzadko komentuje życie prywatne. Na ten temat nie udziela wywiadów, unika ścianek, chociaż prowadzi konto na Instagramie, promuje tam zawodowe projekty. Nic więc dziwnego, że długo milczał na temat związku z Cherry Seaborn, koleżanką z czasów szkolnych.

Para w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół wzięła ślub, o czym poinformowano dopiero po fakcie. Kolorowa prasa donosiła, że ceremonia odbyła się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Zakochani zdemontowali tę informację w pięknym stylu. Jak wynika z teledysku, który opublikowali pod koniec roku, są małżeństwem od stycznia 2019 r.

Ed Sheeran zostanie ojcem! Cherry Seaborn jest w ciąży

Jak podają zagraniczne tabloidy, małżonkowie będą mieli okazję sprawdzić się w nowej roli. Cherry Seaborn jest w ciąży! Osoby z otoczenia małżonków donoszą, że przyszli rodzice są zachwyceni tą wiadomością.

Para świadomie podjęła decyzję o tym, by założyć rodzinę. Gdy Ed ogłosił, że robi sobie przerwę od muzyki, zakochani stwierdzili, że to najwyższy czas na założenie rodziny. Maluszek pojawi się na świecie jeszcze tego lata. Ciąża Cherry weszła w ostatni etap. Dumni rodzice już pochwalili się rodzinie i najbliższym znajomym:

Lockdown był doskonałą wymówką, by za często nie wychodzić na zewnątrz, ale zbliża się termin rozwiązania, więc pochwalili się tym faktem rodzinie i znajomym. Właśnie kończą przygotowania w domu. Dziecko pojawi się jeszcze tego lata. To naprawdę szczęśliwy czas. Ich rodziny są wniebowzięte, nie mogą się doczekać spotkania z maluszkiem — mówi informator The Sun Online.

Redakcja Jastrząb Post serdecznie gratuluje i czeka na pierwsze zdjęcie dziecka.

Ed Sheeran i Cherry Seaborn we wspólnym teledysku
Ed Sheeran i Cherry Seaborn we wspólnym teledysku
Ed Sheeran i jego żona Cherry
Ed Sheeran i jego żona Cherry
Cherry Seaborn – żona Eda Sheerana
Cherry Seaborn – żona Eda Sheerana
Ed Sheeran i Cherry Seaborn
Ed Sheeran i Cherry Seaborn
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także