Dziewczyny Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili w DDTVN: "Nie lubimy określenia "WAG's" [WIDEO]

W dzisiejszym programie "Dzień Dobry TVN" pojawiły się dziewczyny Sebastiana Mili  - Urszula Koc oraz Arkadiusza Milika - Jessica Ziółek. Piękne panie opowiadały m.in. o tym, jak żyje im się u boku przystojnych i rozchwytywanych sportowców. Zdradziły również, czy podoba im się określenie "WAG's":

Jessica Ziółek i Urszula Koc, fot. PaparazziJessica Ziółek i Urszula Koc, fot. Paparazzi
Nigdy nie spotkałam się z rywalizacją pomiędzy partnerkami piłkarzy. Nie lubię określenia WAGs, bo jest to przyklejenie nam metek, że wszystko, co mamy w naszym życiu zawdzięczamy partnerom – powiedziała Ziółek.

I ciężko się z nimi nie zgodzić.

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE