NewsyDziewczyna Jima Carrey'a przed śmiercią napisała przerażający list! Wyjawiła całą prawdę o związku z amerykańskim aktorem!

Dziewczyna Jima Carrey'a przed śmiercią napisała przerażający list! Wyjawiła całą prawdę o związku z amerykańskim aktorem!

Dziewczyna Jima Carrey'a przed śmiercią napisała przerażający list! Wyjawiła całą prawdę o związku z amerykańskim aktorem!
Kuba Górski

01.10.2017 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samobójstwo dziewczyny Jima Carrey'a zaszokowało wszystkie zagraniczne media. Bardzo długo spekulowano na temat związku amerykańskiego aktora z partnerką. Mówiono o dramatycznym stylu życia, jakie wybrał gwiazdor dla siebie i swojej dziewczyny. Podobno obydwoje nie żałowali sobie alkoholu, narkotyków i innych substancji uzależniających i odurzających.

Z opublikowanych pośmiertnie SMS-ów Cathrony Wihte wynikało, że aktor jest nieobliczalny, ma wahania nastroju i bardzo chętnie znęcał się psychicznie i fizycznie nad dziewczyną. A żeby tego było mało, to Jim zaraził swoją partnerkę chorobami wenerycznymi.

Mimo, że aktor nie przyznaje się do jakichkolwiek stawianych mu zarzutów, to rodzina White próbuje dowieść prawdy, jakoby Carrey był winny śmierci 30-latki.

Do sieci trafił właśnie list, który znaleźli adwokaci wynajęci przez rodzinę Cathriony, który napisała dwa lata przed samobójstwem.

Zanim cię spotkałam może nie miałam zbyt wiele, ale miałam szacunek, byłam szczęśliwym człowiekiem. Kochałam życie, byłam pewna siebie i czułam się dobrze w swojej skórze. Byłam dumna z większości decyzji, które podejmowałam. Ty wprowadziłeś mnie do świata kokainy, prostytutek, zaburzeń psychicznych i chorób.Bywałeś dla mnie dobry, ale bycie z tobą zniszczyło mnie jako osobę, Jim. Obiecywałeś mi Jekylla, a stałeś się Hydem. Ponieważ cię kocham, tkwiłam przy Hydzie i robiłam wszystko, co chciał, żeby móc być z Jekyllem, ale ty pozbyłeś się mnie, gdy już wchłonąłeś wszystko, co było we mnie wartościowe.Nie pomyślałeś, z jakim piętnem przyjdzie mi żyć do końca. Ani razu nie przeprosiłeś ani nie zapytałeś, czy możesz mi jakkolwiek pomóc, nie było w tobie żadnej skruchy. Zaraziłeś mnie chorobami. Chcę, żebyś przeprosił i zrozumiał, że nawet jeśli dla ciebie to nic nie znaczy, to zniszczyłeś mi życie. Chcę żebyś uważał, gdy będziesz z innymi dziewczynami - czytamy w liście White.

Jak wiemy, nie jest to pierwszy list, z którego wynika wina i agresywne zachowanie Jima Carrey'a. Dlatego sprawa jeszcze się nie kończy i możemy być pewni, że wiele szokujących wątku wyjdzie na światło dzienne.

Jim Carrey
Jim Carrey
  • Jim Carrey odwiedził Wieliczkę, 2015
  • Slider item
  • Fotografia: ONS
  • Fotografia: ONS
  • Fotografia: ONS
  • Jim Carrey
  • Jim Carrey
  • Jim Carrey w kopalni soli w Wieliczce
[1/8] Jim Carrey odwiedził Wieliczkę, 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także