NewsyGwiazdy "DDTVN": singiel Piotr Stramowski, Paweł Deląg z rzadko widzianymi synami, Piotr Adamczyk, Bovska i Misia Joachim

Gwiazdy "DDTVN": singiel Piotr Stramowski, Paweł Deląg z rzadko widzianymi synami, Piotr Adamczyk, Bovska i Misia Joachim

Dzień Dobry TVN. Gwiazdy niedzielnego programu
Dzień Dobry TVN. Gwiazdy niedzielnego programu
23.10.2022 12:00, aktualizacja: 23.10.2022 16:00

Dzień Dobry TVN to program emitowany od 2005 roku. Od tego czasu śniadaniówka cieszy się niemalejącą popularnością. Obecnie format prowadzi kilka par: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Ten ostatni duet zadebiutował jako ostatni. Zwłaszcza obecność Gosi w programie budzi spore kontrowersje. Choć ma ona potężne grono fanów, to niestety nie brakuje też krytyków, którzy bacznie przyglądają się jej działaniom na antenie. Ostatnio pod ich wpływem gwiazda zdecydowała się... pójść do logopedy, by trochę popracować nad swoim głosem.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała.

Dzisiejsze, niedzielne wydanie poprowadzili Filip i Gosia. Mieli oni szansę porozmawiać z całą plejadą znamienitych gości.

Dzień Dobry TVN. Gwiazdy niedzielnego programu

Piotr Stramowski, Paweł Deląg z synami: Pawłem juniorem oraz Mikołajem, Piotr Adamczyk, Bovska, Katarzyna Sawczuk Misia Joachim – to tylko niektóre z gwiazd show, które udało się sfotografować fotoreporterom przed wejściem do studia.

Stramowski zapozował w płaszczu, białej koszulce i ciemnych spodniach. Deląg zjawił się w marynarce, spodniach i dżinsach. Adamczyk  – w płaszczu, niebieskim swetrze i chinosach. Bovska świetnie wyglądała w długim płaszczu, czerwonej marynarce, białej koszuli, luźnych spodniach, czerwonych butach na obcasie. Jej look uzupełniała różowo-czerwona torebka. Misia Joachim wyróżniała się najciekawszą kreacją, na którą składały się różowa peruka i oryginalna suknia z ciekawymi zwieńczeniami.

Która z gwiazd mogła poszczycić się najlepszym lookiem?

  • Paweł Deląg - gwiazdy DDTVN
  • Piotr Adamczyk - gwiazdy DDTVN
  • Bovska - gwiazdy DDTVN
  • Katarzyna Sawczuk - gwiazdy DDTVN
  • Misia Joachim - gwiazdy DDTVN
  • Piotr Stramowski - gwiazdy DDTVN
  • Piotr Stramowski - gwiazdy DDTVN
  • Paweł Deląg, Mikołaj Deląg, Paweł Deląg Junior - gwiazdy DDTVN
[1/8] Paweł Deląg - gwiazdy DDTVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także